№з/п

Тема

Форма роботи

Термін

Місце проведення

Відповідальний

2 жовтня

 

1.

 

Організація освітнього процесу у 1 класі відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти

 

 Тренінг для учителів, які у 2018-2019 н.р. працюватимуть у 1-их класах

 

 

 

Гордіюк Н.М.

0979732973

 

ЗНЗ №7,9,16,24,25,

30,ШК, НВК№32,35

02.10.

2017

14.00

 

ТЗОШ № 24

ЗНЗ №2,3,4,5,6,8,13,18

 

03.10.

2017

 

14.00

 

ТЗОШ № 18

ЗНЗ №10,14,15,17,23, СПОЕ,СПІМ,КГ,НВК №28

04.10.

2017

 

14.00

 

ТЗОШ № 23

 

ЗНЗ №11,19,20,21,22,26

27,28,29,НВК №7

05.10.

2017

 

14.00

 

ТЗОШ № 20

 

3 жовтня

4

2

Тиждень безпеки дитини

Навчальні тренування з ЦЗ

03-07.10

 

ДНЗ

 

Даценко М.М.

Погорєлко О.Ю. Керівники ДНЗ

3

Мовна норма: етапи становлення.

Акмеоклубвчителів УМЛ

Творча зустріч із д. філолог. н., професором Іриною Фаріон

(учасники – керівники шкільних МО учителів УМЛ, учителі УМЛ; усього – 2-3 представники від закладу)

03.10.2017

14.00

ТУГ

ім. І.Франка

Гапон Л.О.

Крижанівський А.В.

4

Інформаційно-методична нарада

Нарада

03.10.2017

15.00

ТСШ №5

Климчук Б.В.

4 жовтня

5

Універсальна десяткова класифікація (УДК): структура, зміст, призначення

 

 

Інтерактивна школа сучасного бібліотекаря (ІШСБ)

 

04.10.2017

10.00

 

Бібліотека

Тернопільсь-

кого національного економічного університету

 

Кульчицька О.М.

40-09-94

 

10 жовтня

6

Припинення використання ББК та впровадження УДК

 

Проблемний стіл

 

10.10.2017

10.00

ТЗОШ №18

 

Кульчицька О.М.  40-09-94 (роб)

Керівник творчої групи

Веселовська З.В.

 

7

Змагання з легкої атлетики  серед учнів 7-их класів в залік спортивного фестивалю «Старти надій»

Змагання

10-11.10.

2017

14.00

Міський стадіон

Климчук Б.В.

Дахновський Л.В.

8

Школа новопризначеного педагога - організатора

Педагогічна вітальня

10.10.2017

15.00

ТЗОШ №18

Нюня Т.Л.,

0970969857,

Махова М.С.

 

11жовтня

9

Мистецько-спортивне свято «Козацькі забави»

Змагання

11.10.2017

12.00

Гідропарк «Топільче»

Даценко М.М.,

ЦТДЮ,

керівники ЗНЗ

 

 

10

Молодіжна воєнізована естафета, присвячена Дню Захисника України, Українського козацтва, 75-й річниці  створення 

Української Повстанської Армії

Змагання

11.10.2017

12.00

Гідропарк «Топільче»

Даценко М.М.,

ШДП,

керівники ЗНЗ,

Галицький коледжім . В.Чорновола

12 жовтня

11

Змагання з орієнтування на місцевості

«Золота осінь»

Змагання

12.10.2017

15.00

Парк «Загребелля»

Климчук Б.В.

Білоус К.А.

12

Запит та контракт у консультативномупроцесі

Засідання інтервізійної групи

психологів ДНЗ

12.10.2017

14.00

ТКМЦНОІМ

 

Несмашна Г.Є.

Квілінська М.А.

психолог ТКГ

 

13

Першість міста з легкої атлетики

Змагання

12-13.10. 2017

14.00

Міський стадіон

Климчук Б.В.

Дахновський Л.В.

13 жовтня

14

Особливості організації   різних  видів  занять з фізкультури для дітей дошкільного  віку

Заняття референтної  групи

інструкторів з

фізкультури

13.10.2017

10.00

ДНЗ №10

 

Погорєлко О.Ю.,

0973376614

Ониськів Л.А.

17 жовтня

15

Спортивні змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки»

Змагання

17-25.10.

2017

14.00

ТЗОШ №№18,26,

ТСШ №3,ТНВК ШЕЛ №9

 

Климчук Б.В.

Ванджура В.Я.

16

Інноваційні форми методичної роботи в школі

Семінар-презентація

17.10.2017

 14.00

ТСШ№7

Гапон Л.О.

17

Презентація проекту «Біоетика» Всеукраїнського благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам (уроки доброти, що виховують у дітей гуманне ставлення до тварин)

Клуб спілкування

класних керівників

(1-2 особи від закладу, з них -1 представник початкової школи)

 

17.10.2017

13.00

 

ТКМЦ НОІМ

Нюня Т.Л.,

0970969857

Ковальчук Л.М.

 

18

Використання інформаційних технологій на уроках трудового навчання

 

Тренінг

 17.10.2017

15.00

ТНПУ, інженерно-педагогічний ф-т ауд.215

Рак В. І., кандидат пед. наук, доцент

Репіленко Л. Л.

 т.0985866245

 

19

Використання Інтернет та медіа освітніх технологій у навчальному процесі для розвитку інтелектуальних запитів особистості (для вчителів математики, фізики, які атестуються на вищу категорію та звання)

Семінар- методичний калейдоскоп

17.10.2017 14.00

ТЗОШ № 16

Фролова В.С.,  Соловей О.М., Мурза С.З.

19 жовтня

20

Проведення турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

Турнір

19.10.2017

15.00

 

ТНВК ШЛ№9

ВітрукО.М.

21

Використання бук-трейлерів у духовно-моральному та інтелектуальномурозвиткумолодшихшколярів (1 вихователь ГПД від закладу)

Практикум

19.10.2017

 13.30

 

ТСПШ(ІМ)

 

Орищин Р.Ф.

0980675555

22

Використання технології методичної мобільності як ефективної умови формування педагогічної майстерності вчителя зарубіжної літератури

 

Регіональний семінар

 

 

19.10.2017

10.30

 

 

 


13.30

 

 

 

 

 

 

ТСШ №29

(запрошені)

 

 

ТУГ ім.І.Франка

(всі вчителі зарубіжної літератури)

Ковальчук Л.М.

0982057081

20 жовтня

23

«Козацька палітра»

VII художньо-мистецький пленер

20-21.10.2017

м.Теребовля

Федун Г.П.

097 319 48 79

24

Інтерактивна бібліотерапія. «Лише серце бачить. Найголовніше не побачиш очима» (Екзюпері)

 

Інтерактивна школа сучасного вчителя зарубіжної літератури

(в рамках регіонального семінару)

20.10.2107

 

09.30

 

 

 

 

 

 


13.00

 

 

ТСШ №7

(1 вчитель зарубіжної літератури від школи)

 

 

ТСШ №3 (запрошені)

Ковальчук Л.М.

0982057081

25

Методика проведення інтегрованих уроків у початковій школі.

(1-2 вчителі від закладу)

Тренінг для вчителів англійської мови в початкових класах в рамках співпраці з  MacMillanEducation

20.10.2017

13.00

ТЗОШ №11

Турчин О.М.

Нестоїтер І.А.

26

Реалізація змісту державних програм з англійської мови у старшійшколі.

(1-3 вчителівід закладу)

 

Клуб спілкування вчителів англійської мови. Воркшоп (від MacMillan Education)

20.10.2017

14.00

ТЗОШ №11

Турчин О.М.

Бринь А.В.

24 жовтня

27

Особливості проведення шкільних та міських олімпіад  з трудового навчання та технологій.

Методичне інформування

24.10.2017

15.00

ТНВК №15

Репіленко Л.Л.

28

Програми розвитку пізнавальних процесів дітей з ООП в умовах інклюзивного навчання

Засідання ініціативної групи

психологів , які працюють в інклюзивних класах

24.10.

14.00

 

ТКМЦ

 

Несмашна Г.Є.

 

Лесів В.С.,

Психолог НВК№28

25 жовтня

 

29

 

Наступність у розвитку дитини на етапах дошкільної і початкової освіти

 

«Проблемне коло» для вчителів поч.класів ЗНЗ і вихователів ДНЗ масиву «Дружба», «Центр»

(  1 педагог від закладу)

 

 

25.10.2017

 

14.00

 

ТНВК ШК

Патріарха

Йосипа Сліпого

 

Гордіюк Н.М.

097-973-2-973

Погорєлко О.Ю.

0973376614

30

Технологічні особливості сучасного уроку інформатики

Семінар - вебінар

25.10.2107

15.00

ТУГ, ТЗОШ № 4, 10,11,28,

ТНВК ШЕЛ № 9

Фролова В.С.

31

Школа педагогів нової формації

Засідання

25.10.2017

10.00

 

 

Галицький коледж ім.В.Чорновола

Литвинюк Г.І.

Федун Г.П.

Нюня Т.Л.

Глинська М.Л.

26 жовтня

32

Гармонізація емоційної сфери школярів з емоційно-поведінковими розладами

Засідання інтерактивної школи сучасного фахівця психологічної служби

для психологів і соціальних педагогів

26.10.2017

14.00

ТКМЦНОІМ

 

Несмашна Г.Є.

 

27 жовтня

33

Основи економічної культури дошкільнят

Засідання референтноїгрупи вихователів середніх груп

27.10.2017

10.00

   ТДНЗ №18

 

Погорєлко О.Ю.,

0973376614

Філь Т.В.

 

34

Технологія приготування фаршированої риби.

Майстер-клас

27.10.2017
15.00

ТЗОШ №29

Корчевська І. Я.

Репіленко Л. Л.

 

30  жовтня

 

Всеукраїнський турнір хіміків

Турнір

30.10-05.11.

2017

На базі ТУГ

Сум І.М.

Литвинюк Г.І.

Тарас Н.І.

31 жовтня

 

36

Роль освітніх веб-ресурсіву роботі вчителів історії та правознавства

Семінар

31.10.2017

10.00

 

ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-економічний ліцей №9 ім. І.Блажкевич»

 

Вівчар А.Д.

 

 

37

 

Підвищення ефективності НВП шляхом упровадження нових форм і методів роботи

 

Майстерня освітніх інновацій

(1 вчитель від закладу)

 

31.10.2017

10.00

 

ТСШ № 3

 

Гордіюк Н.М.

097-973-2-973

38

Розвиток

компетентності індивідуального здоров’язбереження учителів-практиків (1 вчитель від закладу)

Тренінг для педагогів

З1.10.2017

10.00.

ТЗОШ №20

 

Козловська Л.П.

Несмашна Г.Є.

Протягом місяця

39

Міський етап обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні, прози, поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого  75-річчю створення УПА

Конкурс

Жовтень 2017 року,

відповідно до наказу

 

 

 

 

 

ТСШ №3

(поезія, проза),

ТЗОШ №21, №27 (патріотична пісня)

 

ТКМЦ (образотворче мистецтво)

 

Нюня Т.Л.,

0970969857

 

 

 

 

 

Федун Г.П.

09731948798

40

Робота консультпункту з питань атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Індивідуальний консультпункт

Щосереди

Каб.37

ТКМЦ НОІМ

Крушельницька Н.Я.,

0964099635

 

42

 

Навчання з цивільного захисту згідно із наказом УОН ТМР від 14.12.2016р. №557 «Про    затвердження  Плану  

основних   заходів  цивільного   захисту

дошкільної, середньої та позашкільної освіти

м. Тернополя на  2017  рік» 

Курси

Жовтень

НМЦ ЦЗ та БЖД

 

Цикл практичної підготовки

 

вул. Котляревського, 22А

 

Даценко М.М.

Керівники ЗНЗ

43

VII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка (шкільний, міський, обласний етапи)

 

Конкурс

Згідно з наказом

Згідно з наказом

Гапон Л.О.