Освітяни Тернополя в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Миколи Миколайовича Николина (03.04.1963-29.04.2018), педагога-новатора, кандидата педагогічних наук, керівника Лабораторії обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Серце Миколи Миколайовича перестало битися  на 56 році життя.  Воно було віддане Україні, тернополянам, колегам-педагогам і численним учням. Його досвід, порядність і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню молодих науковців, дослідників та вчителів.

Життєвий шлях М.М.Николина – це зразок людської гідності, добропорядності, чесності та доброти. Його смерть є непоправною втратою для усього колективу та його родини.

Панахида відбудеться 30.04.2018 р. в «Домі печалі» (вул. Микулинецька , 27) , початок о 19.00.

Похорон відбудеться 01.05.2018 р. Початок о 11.00 в «Домі печалі» (вул. Микулинецька, 27).

Колектив Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу сумує та висловлює глибоке співчуття його родині, рідним та близьким.

Микола Миколайович Николин  назавжди залишиться в наших серцях! Вічна йому пам'ять!

             Нехай Господь Бог упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

 

Начальник управління освіти  і науки Тернопільської міської ради

Ольга Похиляк

 

Колектив управління освіти  і науки Тернопільської міської ради

 

Директор Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу   

Галина Литвинюк

 

Колектив Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, усі освітяни міста Тернополя