Відповідно листа Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти від 22.06.2018 року № 01-02/730 «Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році на онлайн платформі nus-english.com.ua», з метою підвищення кваліфікації вчителів англійської мови 10.06.2018 року відкрито онлайн платформу nus-english.com.ua.
Навчальна платформа https://nus-english.com.ua є другою частиною комбінованого очно заочного курсу спільної програми МОН, Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English. Програма складається з 3-х денних очних тренінгів та проходження онлайн навчання на вищезазначеній платформі. Обидві складові є обов'язковими.
Сайт навчальної платформи складається з двох великих блоків: інформаційного блоку, призначеного для ознайомлення з функціоналом, цілями та задачами навчальної платформи (на англійській та українській мовах) та навчального блоку, призначеного для проходження онлайн навчання вчителів англійської мови (на англійській мові).
Детально з функціоналом сайту платформи, його можливостями та детальноюінструкцією щодо реєстрації вчителів на платформі для проходження курсу можна ознайомитися за покликанням: https://drive.google.com/open?id=1X5_pJH6AhvTNCENYca4QyJ8LCzCXgQK
Звертаємо вашу увагу на те, що на платформі здійснюється онлайн підтримка через чатбокс, форму зворотнього зв’язку або електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Крім того, на сайті платформи створена окрема закрита сторінка для методиста занглійської мови ТОКІППО Уруської Л.В. для перевірки автентичності документу про завершення онлайн навчання.
Просимо інформувати вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році про онлайн платформу nus-english.com.ua та можливість виконання завдань онлайн курсу.