Мета пробного тестуванняце ознайомлення всіх бажаючих із:

  • процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • структурою та змістом тестового зошита;
  • порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 01 (субота) та 08 квітня (субота).

Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, організовує Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Пробне тестування  є важливою складовою підготовки до ЗНО-2017.

Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua.

Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Графік пробного ЗНО-2017.

-01 квітня - українська мова і література;

-08 квітня - історія України, математика, фізика, хімія, російська мова, англійська, іспанська, німецька, французька мова.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною.

Вартість одного пробного тесту – 120 гривень.

Звертаємо увагу, що:

  • реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання;
  • результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

(Контактні телефони

У Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти

(0342)-75-09-75 (багатоканальний номер гарячої лінії), за яким можна отримати додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання.

Контактні телефони у м.Тернополі:

43-57-85 (вул. М. Кривоноса, 7а, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Шайнюк Юрій Чеславович),

40-09-94 (бульвар Шевченка,1, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, Трофимчук Андрій Васильович).