20 грудня 2017 року в залі колегії Міністерстві освіти і науки України підписано Протокол про заснування Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».
Співзасновниками Конкурсу стали  Міністерство освіти і науки України, БО «Міжнародний Фонд Івана Франка», ГО «Львівське товариство у м. Київ».
Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної та громадської діяльності.
Документи про заснування Конкурсу підписали:заступник Міністра освіти і науки України  Павло Хобзей, онук Івана Франка, голова правління Міжнародного Фонду Івана Франка Роланд Франко та голова правління «Львівське товариство у м. Київ» Тамара Смовженко.
Відповідно до Положення, конкурс розрахований для дітей шкільного віку у двох вікових категоріях: 6-11 років та 12-16 років.  Переможці Конкурсу визначаються в таких номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».
Увага! Для участі в конкурсі заявка заповнюється в електронній формі.
Конкурсна робота (крім ілюстрацій) виконується українською мовою та подається на електронному носії.
Конкурсна робота в номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» надсилається поштою на адресу 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф.15, Міжнародний фонд Івана Франка з позначкою «На конкурс «Стежками Каменяра».
Положення про  Всеукраїнський учнівський  літературно-мистецький конкурсу «Стежками Каменяра» та умови участі в ньому  розміщено на сайті Міжнародного Фонду Івана Франка за посиланням:http://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2017/12/20/dlya-shkolyariv-zapochatkuvaly-novyj-konkurs-stezhkamy-kamenyara/.
На цьому ж веб-сайті необхідно заповнити заявку для участі в конкурсі та в ній прикріпити файл із конкурсною роботою. Звертаємо увагу на те, що роботи, надіслані окремо поза заявкою, журі розглядати не буде.

Міносвіти нагадало про прийом заявок на конкурс «Диво дитина», де талановиті учасники від 4 до 13 років включно можуть отримати цінні призи. Про це повідомляє прес-служба МОН.
Для участі в конкурсі діти мають правильно заповнити та надіслати анкету за підписом батьків або уповноваженої особи, копію свідоцтва про народження, а також матеріали, які свідчать про досягнення конкурсанта (фото-, відеоматеріали, копії дипломів, грамот, свідоцтв, статей тощо), на поштову адресу 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712.
Нагородження відбудеться в таких номінаціях:
— Найрозумніша дитина;
— Найспортивніша дитина;
— Найтворчіша дитина;
— Найдивовижніша дитина (діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури; діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні; діти, які мають незвичайні знання та вміння в ранньому віці та ін.;
— Найгероїчніша дитина.
Розмір грошових премій: 1 місце — 7000 грн; 2 місце — 5000 грн; 3 місце — 3000 грн. Учасники також можуть отримати додаткові призи та бонуси від партнерів конкурсу.
Заявки приймаються до 15 березня.
Всеукраїнська премія «Диво дитина» започаткована у 2009 році. Метою конкурсу є пошук та визнання обдарованих дітей. За час існування учасниками конкурсу стали понад 15 тис. дітей з усієї України. Традиційно до складу конкурсного журі входять зірки естради, артисти театру та кіно, спортсмени, фахівці державних та громадських організацій.
 

Конкурс «Учитель року – 2018» проводитиметься у чотирьох номінаціях

У новому 2017/2018 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводитиметься у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Їх затверджено відповідним наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

 


V міський конкурс «Парадигма освітніх інновацій»

І етап – огляд презентаційних виставок у навчальних закладах, збір конкурсних робіт відбудеться з 04.12.2017 р. по 08.12.2017 (за окремим графіком).

ІІ етап (заочний) – засідання журі 08.12.2017 р.

ІІІ етап(очний)- презентація та захист конкурсних робіт переможцями відбудеться 11-15. 12. 2017 початок о 14.00 год (місце проведення актова зала ТКМЦ НОІМ).

 

Педагогічний оскар - 2017

Освітян з усіх куточків України запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі-огляді педагогічної майстерності «Освітній Оскар – 2017» від видавництва «Шкільний світ».

Мета конкурсу – знайти й поширити найкращий інноваційний досвід останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи; відзначити обдарованих дітей та педагогів на державному рівні, піднести імідж освітян.

Конкурс проводиться в три етапи:

  • етап 1 – приймання робіт: із 1 червня по 1 листопада 2017 року;
  • етап 2 – визначення переможців та письмове запрошення на церемонію нагородження (грудень 2017 року);
  • етап 3 – церемонія нагородження в м. Києві (січень 2018 року).

Учасники, які посядуть перші місця, будуть нагороджені спеціальними дипломами та цінними подарунками. Інші учасники отримають грамоти.

З умовами проведення конкурсу-огляду можна ознайомитися на сайті видавництва: www.osvitaua.com.


Конкурс "Вчитель-новатор" https://www.microsoft.com/ukraine/vchytel-novator/ 


Геліантус-учительhttp://helianthus.com.ua/teacher/ 


 Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» - http://www.innovosvita.com.ua/