27 грудня 2016 року в залі управління  освіти і науки Тернопільської міської ради відбулося нагородження переможців, лауреатів та учасників I(міського ) туру  XXII  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», який  відбувся у листопаді - грудні 2016 року відбувся у таких номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта» .

У міському етапі  конкурсу змагалися 24 учасники з 19 загальноосвітніх навчальних закладів. І всі без винятку показали себе фахівцями високого рівня, майстрами-  педагогами, здатними реалізувати як традиційні методи навчання, так і новітні освітні технології.

Переможцями стали:

Бачинська Лідія Михайлівна ( номінація «Музичне мистецтво» - Тернопільська ЗОШ №18)

Копка Тетяна Вікторівна (номінація «Початкова освіта» - Тернопільська 

СШ №3)

Чайка Галина Адамівна (номінація «Інформатика» - Тернопільська ЗОШ №16 ім.В.Левицького)

Крутовська Олена Станіславівна (номінація «Біологія» - Тернопільська ЗОШ №11)

Начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк нагородила усіх учасників дипломами, а переможців - ще й  та грошовими преміями, побажала перемоги у наступних етапах конкурсу.

Матеріальне заохочення отримали всі учасники, лауреати та переможці конкурсу і від голови президії профспілки педагогічних працівників м.Тернополя Валентини Кухар.

Кондрацька Людмила Анатоліївна, доктор  педагогічних наук, професор (кафедра музикознавства та методики музичного мистецтва факультету мистецтв ТНПУ ім. В.Гнатюка), голова журі  у номінації «Музичне мистецтво», обґрунтувала безприкладну особливість проведення міського конкурсу «Учитель року-2017» у контексті кардинального реформування національної освіти; коротко окреслила вимоги предметних журі до конкурсантів як потенційних упроваджувачів формули нової української школи, зокрема, як натхненників оновлення змісту шкільних курсів «Музичне мистецтво», «біологія», «Інформатика», «Початкова освіта», а особливо - організацію співбуттєвого середовища виховання постдовільної мотивації духовного зцілення понівеченої людської природи учня.

Директор Тернопільського методичного центру науково - освітніх інновацій та моніторингу Галина Литвинюк, голова журі у номінації «Біологія»,  сказала, що учасники конкурсу показали високий рівень професійної компетентності, досконало володіють новітніми технологіями та ефективно впроваджують їх у навчально – виховний процес.