ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ        

Чемпіонату м. Тернополя  з настільного тенісу серед юнаків і дівчат

 

ТЗОШ №23

08-10 листопада 2017р

                            ЮНАКИ

                                 ДІВЧАТА

Дерев’яник Віталій          ТЗОШ №18

1

Іваськів Лілія                ТЗОШ №21

Кунинець Роман               ТЗОШ №22

2

Осіпова Анастасія        ТНВК ШЛ №15

Хомишин Володимр         Класична гімназія

3

Марчук Неля                 ТЗОШ №19

Шандрук Мирослав          ТЗОШ №19

4

Віцента Ольга               Технічний ліцей

Романішин Андрій           Педліцей

5

Собчук Тетяна              Галицький коледж

Козак  Юрій                      ТНВК ШЛ №6

6

Валівко Тетяна             ТЗОШ №10

Кирилів Максим               ТЗОШ №28

7

Терада Емелі                 ТУГ

Гороховський Володя      Галицький коледж

8

Дерев’яник Поліна       ТЗОШ №18

Мацикур Максим             ТЗОШ №24

9

Масна Орися                 ТЗОШ №14

Наконечний Володимир  ТЗОШ №14

10

Слив’як Тетяна             ТНВК ШЛ №6

Ківерський Леонід           ТСШ №3

11

Куць Юлія                     ТЗОШ №28

Колодій Артемій              ТЗОШ №23

12

Твардовська Наталія    ТЗОШ №25

Мотрук Владислав           ТНВК ШПЛ №2

13

Ярош Тетяна                 ТЗОШ №23

Гичка Дмитро                   ТЗОШ №26

14

Хрущ Соломія               ТСШ №17

Бучинський Петро            ТЗОШ №11

15

Запорожець Вікторія    ТЗОШ №22

Струк Олександр              Технічний ліцей

16

Бобецька Анна ТНВК   ШЕЛ №9

Дорош Максим                 ТЗОШ №10

17

Скарлош Арміне           ТЗОШ №11

Дзюрбель Володимир      ТСШ №5

18

Сачик Діана                   ТНВК ШПЛ №2

Стасишин Дмитро            ТЗОШ №27

19

Зінкевич Діана               ТЗОШ №4

Дуда Володимир               ТНВК ШЕЛ №9

20

Семеляк Олександра     Педліцей

Васильєв Олександр         ТСШ №29

21

Петровська Тереза        ТСШ №29

Пащак Ростислав              ТЗОШ №25

22

Вільчинська Тетяна      ТЗОШ №24

Боляк Ярослав                   ТНВК ШМЛ №15

23

Бурдун Діана                 ТЗОШ №16

Ступінський Владислав   ТЗОШ №16

24

Бойківська Софія          ТЗОШ №27

Комлєв Артем                   ТЗОШ №4

25

 

Юрчишин Маркіян           ТУГ

26

 

Джигринюк Олесь            ТСШ №7

27

 

Головний суддя:                                  Кунинець С.М.

Головний секретар:                             Ляска В.М.