№з/п

Тема

Форма роботи

Термін

Місце проведення

Відповідальний

1 грудня

1.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»

Конкурс

01.12.2017

14.00

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Нюня Т.Л.,

0970969857

2.

Інклюзивна олімпіада «Ми – чемпіони» (для 5 класу)

Олімпіада

(он-лайн реєстрація)

01.12.17

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сеньків В.М., Николин М.М.

2 грудня

3.

Першість області з футзалу в залік XХІІ  Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини (серед дівчат).

Фінальні змагання

02.12.2017

11.00

ФОК ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту

Климчук Б.В.

Руцький В.М.

097 664 15 75

4.

Організація та проведення ІІ етапу учнівських предметних олімпіад

Українська мова і література

(7-11 кл.)

02.12.2017

9.00

ТЗОШ № 16

Гапон Л.О., Козловська Л.П.

Хімія (7-11 кл.)

03.12.2017 9.00

ТЗОШ № 18

Тарас Н.І., Несмашна Г.Є.

Фізика (7-11 кл.)

09.12.2017 9.00

ТЗОШ № 4

Фролова В.С., Трофимчук А.В.

Інформатика

(8-11 кл.)

10.12.2017

9.00

ТУГ

Фролова В.С., Нірода О.О.

Біологія

(8-11 кл.)

16.12.2017

9.00

ТНВК № 9

Нападій Т.С., Николин М.М.

Правознавство (9-11 кл.)

17.12.2017 9.00

ТЗОШ № 4

Вівчар А.Д.. Николин М.М.

 

 

Інформаційні технології

(8-11 кл.)

23.12.2017

9.00

ТУГ, ТСШ № 3, 5, ТНВК № 9, 15, ТЗОШ № 4, 13, 16, 18

Фролова В.С., Нірода О.О.

4 грудня

5.

Vміський конкурс «Парадигма освітніх інновацій»

І етап - огляд презентаційних виставок у навчальних закладах, збір конкурсних робіт

 

ІІ етап (заочний) – засідання журі

 

ІІІ етап(очний)-

презентація та захист конкурсних робіт переможцями ІІ (заочного) етапу

 

04 - 08.12.2017

(за окремим графіком)

 

 

 

08.12.2017

 

 

 

11-15. 12. 2017

14.00

(за окремим графіком)

 

ЗЗСО, ПНЗ

 

 

 

 

 

 

 

ТКМЦ НОІМ

 

 

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Литвинюк Г.І.,

Федун Г.П.,

Гнатюк Ю.В.,

члени журі

 

 

 

 

Литвинюк Г.І.,

члени журі

 

 

Литвинюк Г.І.,

члени журі

6.

Партнерське навчання

(навчання учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з надання домедичної  допомоги  на базі ТДМУ ім.І.Я. Горбачевського)

Навчання –практикум

 

( 20 учнів 9-х класів та два учителі з кожного навчального закладу )

(наявність змінного взуття або бахіл обов’язкова)

04.12.2017 15.30

 

ТЗОШ № 8, ТНВК ШЕЛ №9;

 

11.12.2017

15.30

 

ТЗОШ №10,11

 

 

 

ННІ медсестринства ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

(вул.Коцюбинського,3)

Козловська Л.П.

 

7.

Особливості проведення уроків розвитку мовлення із зарубіжної лі-тератури

Засідання видавничої студії «Краплинка»

(запрошуються учителі зарубіжної літератури ТСШ №3, ТЗОШ №4, 11, ТНВК ШК ім.Й.Сліпого, ТНВК ШЛ №2, ТНВК ШЕЛ №9  ім.І.Блажкевич)

04.12.2017

14.00

Каб. №21

ТКМЦНОІМ

Ковальчук Л.М.

0982057081

З 5 по 12 грудня

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Фінальні випробування

(презентація досвіду роботи)

 

 

Номінація «Фізична культура»

 

Номінація «Німецька мова»

 

Номінація «Фізика»

 

Номінація «Українська мова та література»

 

Церемонія нагородження переможцівІІ етапу конкурсу

 

 

 

 

 

 

05.12.2017

14.00

 

 

06.12.2017

14.00

 

 

07.12.2017

14.00

 

07.12.2017

15.00

 

 

 

12.12.2017

15.00

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Литвинюк Г.І.

Крушельницька Н.Я.

 

 

 

Климчук Б.В.

 

 

 

Турчин О.М.

 

 

 

Фролова В.С.

 

 

Гапон Л.О.

 

 

 

 

Похиляк О.П.

Литвинюк Г.І.

Крушельницька Н.Я.

Гапон Л.О.

 

9.

Розробка творчих проектів за новою програмою для учнів 5-6 класів

 

Творчамайстерня

 

(для учителів трудового навчання)

05.12.2017

15.00

 ТЗОШ №4

15.00

Репіленко Л. Л.

Левенець Н. Г.

Захарчук Е.О.

Коник С.Г.

 

6 грудня

10.

Формування здоров’язбережувальнихкомпетентностей молодших школярів засобами  технології «Навчання в русі»

 

 

Засіданняфокус - групи учителів 2 класу

(1 учитель від закладу)

 

06.12.2017

13.00

 

ТНВК ШМЛ

№ 15

 

 

Гордіюк Н.М.,

0979732973

 

7 грудня

11.

Формування сенсорних еталонів у дітей раннього віку засобами дидактичних ігор

Засідання референтної групи

вихователів І молодших груп

07.12.2017

10.00

ТНВК №7

 

Погорєлко О.Ю.,

0973376614

Ляшко Н.І.

 

12.

Фінальні змагання міського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави»

Змагання

07.12.2017

15.00

ТСШ №3

Климчук Б.В.

Бенцал Л.В.

097 664 15 75

9 грудня

13.

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Конкурс

(обласний етап)

09.12.2017

09.00

 

ТЗОШ№16

Гапон Л.О.

11 грудня

14.

Що педагогам варто запозичити у підприємців

 (для учителів  економіки )

Педагогічний практикум

 

 

11.12.2017

15.00

ТЗОШ №13

Вітрук О.М.

0673512747

 

 

 

 

 

15.

Спортивні змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки»

Змагання

11-15.12.

2017

14.00

ТЗОШ №№18,26,

ТСШ №3,ТНВК ШЕЛ №9

 

Климчук Б.В.

Ванджура В.Я.

097 664 15 75

12 грудня

16.

Використання мобільних та ігрових технологій в освітньому процесі

 

Майстерня освітніх інновацій

(1 учитель початкових класів  від закладу)

 

12.12.2017

14.30

ТСШ № 3

Гордіюк Н.М.

0979732973

 

17.

Сучасний урок трудового навчання як основа проектноїдіяльності

 

Інтерактивна школа сучасноговчителятрудовогонавчання

12.12.2017

15.00

 

ТЗОШ №21

 

Репіленко Л.Л.

Бомок А.Я. Яворська О.М.

18.

Інтерактивна школа сучасноговчителяматематики «Використаннясучаснихінноваційнихтехнологій для формування компетентностей учнів( STEM-освіта, сучасніінноваційніформи активного навчання»

Науково-практичнийсемінар

 

12.12.2017

15.00

ТУГ

Фролова В.С.

13 грудня

19.

Формування комунікативної компетентності учнів в процесі проектної діяльності

Педагогічна студія

Воркшоп

 (1-2 учителі німецької мови від закладу)

 

13.12.2017

13.00

ТКГ

Турчин О.М.

Рейтор М.В.

 

14 грудня

20.

Міський етап виставки-конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет»

Виставка-конкурс

14.12.2017

11.00-15.00

ТЗОШ № 27

 

Нюня Т.Л.,

0970969857

Репіленко Л.Л.,

0985866245

21.

Реалізація концепції національно-патріотичного виховання в режимі роботи ГПД: практичний аспект

Панорама методичних знахідок

14.12.17 10.00

Тернопільська спеціалізована початкова школа з поглибленим вивченням економіки

(бульв.

 Д. Галицького, 3а)

Орищин Р.Ф. 0980675555

15 грудня

22.

1.        Формування та розвиток професійних компетентностей 

заступників  директорів школи

І ступеня

 

2.    Інноваційні форми поширення ППД

Методичне інформування

 

15.12.2017

14.00

 

Федун Г.П.

 

 

 

 

 

 

 

Ковальчук Л.М.

16 грудня

23.

XIIВсеукраїнські педагогічні читання з гуманної педагогіки

(учасники – учителі ТУГ,ТЗОШ №11,19,24,27,28)

Інтерактивна школа сучасного вчителя зарубіжної літератури

16 - 17.12. 2017

м.Київ,на- ціональнийпедуніверси-тет ім.М.П.Дра-гоманова

Ковальчук Л.М.

0982057081

24.

Першість області з футзалу в залік XХІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини (серед юнаків). 

Фінальні змагання

16.12.2017

11.00

ФОК ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту

Климчук Б.В.

Руцький В.М.

097 664 15 75

17 грудня

25.

Олімпіада з правознавства серед учнів 9-11 кл.

ІІ етап олімпіади

17.12.20179.00

ТЗОШ № 4

Вівчар А.Д.

18 грудня

26.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

Конкурс

18.12.2017

10.00

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Нюня Т.Л.,

0970969857

19 грудня

27.

Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку дитини

 

Заняття інтерактивної школи сучасного вчителя

(для вчителів художньо -естетичного циклу)

19.12.2017

13.30

ТНВК ШЛ №6

Федун Г.П.

20 грудня

28.

Реалізація наскрізних ліній на уроках УМЛ

Панорама методичних знахідок

20.12.2017

14.00

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Гапон Л.О.

29.

Технікизадаваннязапитань у консультативному процесі

Засідання інтервізійної групи

психологів ДНЗ

20.12.2017 14.00

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Несмашна Г.Є.

Квілінська М.А.

психолог ТКГ

 

30.

Міський огляд-конкурс фольклорних колективів «Від Катерини до Водохреща»

Огляд-конкурс

20.12.2017

з 11.00

 

21.12.2017

з 11.00

 

ТЗОШ № 14

 

 

ТЗОШ № 22

Нюня Т.Л.

0970969857

31.

Кластер як один з методичних прийомів технології розвитку критичного мислення

Методичний діалог

20.12.2017

15.00

ТНВК ШПЛ №2

Нападій Т.С.

0676608731

21 грудня

32.

Народнаказка як засіб морального вихованнядітеймолодшого дошкільного віку

Засідання референтної  групи

вихователів ІІ молодших груп

21.12.2017       10.00

ТДНЗ №1

 

Погорєлко О.Ю.,

0973376614

Леськів А.В.

33.

Актуалізація та реабілітація

образу - Я у школярів з емоційно-поведінковими розладами

Засідання інтерактивної школи сучасного фахівця психологічної служби

для психологів і соціальних педагогів

21.12.2017

14.00

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Несмашна Г.Є.

 

34.

Інклюзивна олімпіада «Ми – чемпіони» (для 5 класу)

Олімпіада

21.12.17

(буде повідомлено додатково)

Тернопільський обласний навчально -реабілітаційний центр

Сеньків В.М., Николин М.М.

Бабійчук Т.М.

23 грудня

35.

Використання засобів ІКТ для формування практичних компетенцій учнів

Семінар

23.12.2017

15.00

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Климчук Б.В.

097 664 15 75

26 грудня

36.

Моніторинг психологічної служби за І семестр

Засідання ініціативної групи

До 26.12.2017

(згідно з графіком)

Актова зала ТКМЦ НОІМ

Несмашна Г.Є.

 

27 грудня

37.

І і ІІ етапи XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»  у номінаціях«Література», «Історія України і державотворення»

Конкурс

 

Перевірка робіт, визначення переможців

27.12.2017

14.30

ТКМЦНОІМ

Вівчар А.Д.

Гапон Л.О.

Протягом місяця

38.

Робота консультпункту з питань атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Індивідуаль-

нийконсульт-

пункт

Щосереди

Каб.37

ТКМЦ НОІМ

Крушельницька Н.Я.,

0964099635