12 грудня 2017 року в актовій залі Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу відбулося урочисте нагородження переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018».

Триває міський етап Всуекраїнсього конкурсу "Учитель року 2018".

Першими презентували свій досвід 5 грудня 2017 р. конкурсанти в номінації "Фізична культура" . 6 грудня 2017 р.  ми мали змогу почути конкурсантів в номінації "Німецька мова".

 

У м. Тернополі стартував І етап V міського конкурсу "Парадигма освітніх інновацій".

Його мета: залучення педагогів до творчої продуктивної діяльності щодо вдосконалення науково-методичного забезпечення освітнього процесу, моделювання власних шкільних парадигм і їх практичного застосування в освітніх закладах міста.

20 листопада 2017 року Рівненщина зустріла учасників фінального етапу ХVI Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів. Цьогоріч Тернопільську область представляла збірна команда «Ендорфіни»

Міські етапи олімпіад - фотозвіт

8-10 листопада у ТЗОШ №23 відбувся Чемпіонат м.Тернополя з настільного тенісу серед юнаків та дівчат за програмою ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Участь у змаганнях прийняв 51 спортсмен  з 27 навчальних закладів міста.

28 жовтня 2017 року в ТЗОШ№24 відбувся міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

З 29 жовтня по 3 листопада у Тернополі, на базі Тернопільської української гімназії ім. І. Франка проводили ювілейний XXV Всеукраїнський турнір юних хіміків.