28 вересня 2017 року в Українському домі «Перемога» спільнота педагогів міста Тернополя відзначила професійне свято.

            У фойє  Українського дому «Перемога» гостей свята зустрічали урочистими маршами, яскравими усмішка мита натхненними віватами учасники зразкового духового колективу «Браво-біс» й ансамблю мажореток «Кралі-Vi» Тернопільської загальноосвітньої школи №24.

Виставкова зала розцвіла прекрасними полотнами юних митців – учасників пленерів «Палітра осінніх Карпат» і «Палітра буковинського краю».

            Урочисту церемонію відзначення Дня працівників освіти міста Тернополя відкрили міський голова Сергій Надал та начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

             Зі святковими привітаннями виступили: заступник міського голови Леонід Бицюра, начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик, голова профільної комісії Тернопільської міської ради з гуманітарних питань Володимир Місько.

            Грамотою Міністерства освіти і науки Українина городжено керівника гуртка Станції юних техніків Василя Стрижка.

            Подяками Тернопільської міської ради нагороджено:

методиста Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Андрія Ві́вчара, учителя англійської мови школи №11 Бринь Аллу, заслуженого художника України Євгена Удіна, директора ЗОШ №18 Руслана Забро́цького, учителя математики спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Людмилу Ільчук, учителя російської мови школи №4 Світлану Комарову, завідувача відділу Центру творчості дітей та юнацтва Надію Кульчи́цьку, учителя хімії школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого Ольгу Насипану, заступника директора ЗОШ №10 Вероніку Назарову, учителяанглійської ЗОШ  №21 Надію Островську,заступника директора ЗОШ № №16 Віру Мультан, завідувача відділу «Центру творчості дітей та юнацтва» Миколу Підколодного.

            Грамотами Тернопільської міської ради нагороджено:учителя біології спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Ольгу Бенч, учителя початкових класів навчально-виховного комплексу №35 Вікторію Басісту, учителя біології та екології ЗОШ №13 імені Аркадія Юркевича Тетяну Вавричук, учителя математики ЗОШ №23 Марію Возну, завідувача господарством ДНЗ №37 Надію Гарасим, учителя математики та інформатики вечірньої школи Світлану Ке́кот, учителя математики ЗОШ №22 Ларису Макосій, учителя української мови та літератури ЗОШ №26 Людмилу Ножак, бібліотекаря ТСШ №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Розалію Поврозник, керівника гуртка Станції юних техніків Ольгу Підлатюк. вихователя ДНЗ №30 Тересу Павловську, учителя географії та природознавства ЗОШ №8 Галину Сисюк, вихователя ДНЗ №32 Валентину Семенишин, учителя фізичної культури ЗОШ №11 Сергія Харчука, художника-оформлювача Центру творчості дітей та юнацтва Володимира Шумила, учителя фізичної культури ТСШ №29 з поглибленим вивченням іноземних мов Володимира Ясюченю.

            Цінним подарунком – наручним годинником нагороджено: директора Класичної гімназії Віктора Тригубу, директора школи№24 Ігоря Каразію, завідувача ДНЗ №37 ІринуФронц,методиста Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Андрія Трофимчука,учителя географії та економіки ЗОШ №№16 імені Володимира Левицького НелюЧотарі.

            У номінації «Животоки любові» пам’ятними відзнаками нагороджено колектив ДНЗ№17 (завідувач Наталія Ясеновська),колектив ДНЗ №22 (завідувач Галина Чубак)  та колектив ТНВК №28  (директор  Олена Шевчук) , які особливо творчо підійшли до створення в закладах неповторної атмосфери  любові, краси і домашнього затишку.

            У номінації «Агенти змін»пам’ятними відзнаками нагороджено колективи навчальних закладів, які першими в місті стали учасниками Всеукраїнського науково-педагогічного освітнього проекту «Інтелект»: колектив спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов (директор – Катерина Поліщук) та колектив ЗОШ №24 (директор – Ігор Каразія).

            У  номінації «Золота палітра творчості»відзначено заслуженого художника України, головного наставника  художньо обдарованої молоді міста Тернополя,  натхненника художньо-мистецьких пленерів «Палітра файного міста», «Карпатська палітра», «Палітра святкового міста»,  «Палітра збаразьких легенд», «Палітра осінніх Карпат», «Палітра буковинського краю»  Євгена Тимофійовича Удіна.

            Пам’ятними відзнаками у цій номінації нагороджено також колективи закладів, які на високому художньо-естетичному рівні реалізували творчі ідеї в оформленні шкільної та пришкільної території: колектив  ТСШ  №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (директор – Надія Будій) і колектив ЗОШ №28 (директор – Лілія Вавринів).

            У номінації «Умотивований учитель» пам’ятними відзнаками та сертифікатами управління освіти і науки Тернопільської міської ради нагороджено вчителів, які підготували від двох до чотирьох переможців предметних учнівських олімпіад обласного та всеукраїнського рівнів: учителя економіки ЗОШ №16 Нелю Чотарі,учителя фізики та астрономії ЗОШ №26 Оксану Литвинко,учителя економіки ТСШ №29 Євдокію Швець,учителя хімії ТУГ Галину Мартиняк, учителя історії Української гімназії імен Івана Франка Ларису Томашевську, учителя української мови та літератури ТСШ №3 Валентину Канак, учителя англійської мови ТСШ №29 Наталію Семчишин, учителя інформатики Технічного ліцею Тетяну Мороз,учителя екології ТСШ №3 Лілію Судомир, учителя математики Технічного ліцею Тетяну Яцкову, учителя біології ЗОШ №16 Віру Мультан.

            У номінації «Голос освіти»  нагороджено завідувача відділу Центру творчості дітей та юнацтва, незмінний ведучий основних освітянських дійств Миколу Підколодного.

            Бурхливими оплесками, подарунками і квітами було нагороджено переможців у  номінації «Будівничі освіти» - ветеранів педагогічної праці.

            Чудові музичні вітання подарували вчителям:

  • зразковий театр пісні „Мікст” Центру творчості дітей та юнацтва (художні керівники – заслужені артисти естрадного мистецтва Леся і Борис Бурміцькі);
  • народний театр танцю “Посмішка” Центру творчості дітей та юнацтва (художній керівник – Лариса Шевіла);
  • солістка ПК «Березіль» Зоряна Вовк;
  • ансамбль народного танцю ТНПУ ім. В.Гнатюка «Веснянка» (художній керівник – Людмила Щур);
  • зразковий духовий колектив «Браво-біс» ансамбль мажореток «Кралі-Vi»

ЗОШ №24 (художні керівники–Продосевич О.В., Віятик М.Ф.).

            З концертною програмою для освітян міста виступив відомий український музикант, вокаліст, інструменталіст, актор,  провідний викладач музичної вокальної академії народного артиста України Олександра Пономарьова та інших музичних закладів Києва, заслужений артист України Володимир Трач.

           

Над святковою програмою працювали:

 

  • Координатори дійства:

Ольга Похиляк

Галина Литвинюк

Валентина Кухар

Наталя Крушельницька

  • Сценарій та постановка: Леся Гапон
  • Художньо-мистецька виставка: Галина Федун
  • Музичне оформлення: Борис Бурміцький
  • Відеорежисер: Володимир Сеньків
  • Дизайнерське
  • Ведучі: Микола Підколодний і Зоряна Вовк.