З 29 жовтня по 3 листопада у Тернополі на базі Тернопільської української гімназії ім. І. Франка проходив ювілейний XXV Всеукраїнський турнір юних хіміків.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 18 команд із восьми областей України. Однією із команд-учасників була збірна м.Тернополя "ІзоТерни".ЇЇ представляли переможці олімпіад з хімії, серед яких:Касянчук Надія (10 клас, ТУГ ім. І.Франка, капітан команди), БрюханьСофія (9 клас, ТСШ №3), Савченко Ілля (10 клас, ТУГ ім. І.Франка), ТомківАліна (11 клас,ТНВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів - медичнийліцей №15), ЗаверухаМарія (11 клас, ТНВКШЛ №6). Керівник команди – Михальська Віра Вячеславівна, вчитель хімії ТСШ №3.

Відкриття турніру розпочалося змістовною, цікавою концертною програмою, яку підготували учні гімназіїім.І.Франка.Усіх присутніх зачарував чудовий спів гімназистів. З уст молодих талантів лунали щирі та поетичні рядки.

Учасники турніру були учасниками чвертьфінальних, півфінальних та фінальних боїв. За регламентомпід час боївучасникипрезентуваливирішення задач, підготовлених заздалегідь.Такожнеобхідноюумовоюбулидебати з опонентом та рецензентом, які давали можливість подивитися на розв'язанняпроблеми з різнихточокзору.

Фінальним етапом турніру стало нагородження команд, а також окремих їх представників. Окрім основних нагород, учні отримували дипломи у таких номінаціях: «Найкращий танцівник турніру», «За найкраще розмежування математики та хімії», «За артистизм та акторську гру», «За краще опонування» та інш.

Учні тернопільської команди гідно представили місто на турнірі, проявили глибокі знання, творчі здібності та вміння працювати у команді , за що отримали нагороду у номінації «Через терни до зірок». Відзначена дипломом капітан команди – Касянчук Надія як «Молодий та перспективний капітан».

Тернопіль на високому рівні прийняв  ювілейний XXV Всеукраїнський турнір юних хіміків. Учасники, керівники, журі, гості щиро вдячні тернополянам за якісне проведення заходу.