Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 25.10.2017 року № 509 «Про організацію та проведенняміського конкурсу «Парадигма освітніх інновацій -2018» в період з 05 по 11 грудня 2017 року був проведений І етап, а саме: виставка інноваційнихпедагогічних доробків (проектівпублікаційметодичних розробок тощопедпрацівників закладів.

Серед матеріалів виставки  були представлені  роботи усіх учасників Конкурсу з теми:«Підвищенняефективності освітнього процесу через упровадження в практику роботи закладу новітніх знань ісучасних педагогічних технологій».

Заявки на участь в Конкурсі надіслали  22 заклади ЗЗСО. Журі оглянуло запропоновані освітніми закладами доробки педагогів міста.

Творчий підхід, неординарність, індивідуальність та оригінальність ідей продемонстрували педагогічні працівники освітніх закладів та позашкільних установ.

Виставка проектів, що реалізуються у ТЗОШ №28 вразила журі інноваційним та практичним підходом, естетичним оформленням.

Заслуговують на увагу і виступи окремих педагогів, а саме : Мороз Т. – ТТЛ, Чубатий А.  – СЮТ, Смерека Н. – ТЗОШ№26, Перун Н. – ТЗОШ №11,      Борович Л. – ТСШ № 29.

Методично грамотно та з орієнтацією на засади Нової Української Школи представили систему інноваційних форм та методів у закладах заступники директорів шкіл № 23 та ТКГ- Дмитрусь О.Г.,Клименко М.В.

Фотографії доступні за посиланням І етап Парадигми освітніх інновацій