Мистецтво тим і прекрасне, що створюється вибраними, а належить мільйонам. Воно приносить насолоду, надихає, заворожує, захоплює, зцілює… І от напередодні дня Святого Миколая творчо – мистецька група «Євген Удін і Компанія» завітала в Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню. Зустріч допомогла організувати професор, доктор медичних наук Федорців Ольга Євгенівна.
Щоб підняти настрій маленьким пацієнтам, допомогти повірити у те, що життя триває у всій його красі, «Удін і Компанія» привезли у подарунок для малечі картини, намальовані учасниками художньо – мистецьких пленерів, учнівських олімпіад. 
Головний лікар Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, доктор медичних наук Григорій Іванович Корицький радо підтримав ініціативу творчої групи «Євген Удін і Компанія», висловив вдячність за турботу про хворих дітей. Сказав, що дитячі картини, які прикрашатимуть стіни лікарняних палат, допоможуть хворим діткам швидше одужати, побачити світ у яскравих барвах. Був переконаний у тому, що творчі проекти «Удін і Компанії» надзвичайно корисні і потрібні, адже відомо, що «мистецтво зцілює зранені душі». 
Вразили мистецькі роботи і лікарів хірургічного відділення дитячої лікарні! Саме у дитячій хірургії пейзажі талановитих тернопільських дітей даруватимуть насолоду онкохворим діткам та дітям після операцій. Обласний дитячий хірург Білінський Володимир Володимирович упевнений у тому, що хворі хлопчики і дівчатка, дивлячись на роботи своїх ровесників, захочуть також творити, розвиватися, спостерігати за тим, який прекрасний світ, вдихати аромати квітів, слухати спів птахів, ходити босими по росі, відчувати! Матимуть стимул до швидкого одужання, не опускатимуть рук, а навпаки, боротимуться за життя, щоб і самому передати усі його барви на полотні. 
Хочеться вірити, що маленький подарунок до дня Святого Миколая від здорових дітей, юних художників, дітям, котрі опинилися на лікарняному ліжечку, будуть великим стимулом для них жити, творити, радіти сонечку; знати, що ними опікуються, їх люблять, підтримують; за них моляться! 
Нехай кожна картина, у яку вкладено стільки душевного тепла, яскравих дитячих вражень, непідробних та щирих емоцій, буде маленьким кроком до зцілення маленьких пацієнтів хірургічного відділення дитячої лікарні!