На Театральному майдані відбувся міський парад вертепів та різдвяний концерт «Нова радість стала», під час якого очільник Тернополя Сергій Надал нагородив переможців міських конкурсів «Різдвяне диво» та «Настрій дарований серцем».

Навчальні заклади м.Тернополя – серед переможців!

 

Переможці конкурсу «Різдвяне диво»:

І місце:

учні 7-8 х класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені В.Левицького, керівник Ракович Ірина Віталіївна;

 

ІІ місце:

вихованці гуртка «Колібрі» (вік 10-12р.) комунального закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва», керівник гуртка Абрам’юк Ірина Романівна

 

ІІІ місце:

  • вихователь групи продовженого дня Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Смерека Наталія Петрівна.
  • учні 6-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18. Класний керівник – Михайлишин Ольга Володимирівна.

Переможці конкурсу «Феєрія Новорічного міста»:

 

Номінація «Зелена модниця»:

І місце:

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №5, автор проекту – Шванк Любов Іванівна, вихователь

 

ІІ місце:

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Школа – колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», автор – заступник директора з виховної роботи Куцкір Світлана Владиславівна, директор – Гуцал Марія Богданівна

 

ІІІ місце:

  1. Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 імені Віктора Гурняка, вчитель географії – Мельник Олександра Мирославівна

 

  1. Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа I ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, педагог-організатор – Гриб Ольга Романівна

 

Номінація «Настрій дарований серцем»:

І місце:

  1. Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, директор – Будій Надія Дмитрівна

 

ІІ місце:

Тернопільська вечірня школа, директор – Гриців Мирослава Мофтеївна

 

ІІІ місце:

  1. Тернопільський дошкільний навчальний заклад №38, завідувач – Орляк Олександра Михайлівна

 

Номінація «Карнавал прикрас»:

І місце:

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №24, директор – Каразія Ігор Юрійович

 

ІІ місце:

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №28, директор – Вавринів Лілія Анатоліївна

 

ІІІ місце:

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №3, завідувач – Довбенко Ольга Володимирівна