28 лютого2018 року року в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради відбулася творча зустріч тернопільських педагогів-словесників з Олександром Миколайовичем Авраменком, відомим українським філологом, дослідником мови та літератури, доцентом Київського університету імені Грінченка, автором понад п’ятдесяти підручників та посібників з української мови й літератури, знаменитих експрес-уроків, теле- та радіоведучим, лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (1996) та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2007), заслуженим працівником освіти України (2017). Саме за його посібниками учні України готуються до ЗНО.

Олександр Авраменко викладає українську мову відомим українцям, серед яких – як політики, так телеведучі і зірки шоу-бізнесу. Окрім того, мовознавець щороку готує та диктує Всеукраїнський диктант національної єдності.

Олександр Авраменко розкрив педагогам м.Тернополя РЕЦЕПТИ ПОДОЛАННЯ ФУНКЦІЙНОЇ НЕГРАМОТНОСТІ.

Просто, лаконічно і доступно – це кілька інгредієнтів для подолання неграмотності  за рецептом Олександра Авраменка.

Також мовознавець проаналізував новації від Міносвіти, зокрема, впровадження нової української школи, і резюмував: "Нарешті вони нас почули!".

 «Про сучасну українську мову - по-сучасному!»- переконаний український мовознавець.

 Детально:

«Мовознавець Олександр Авраменко привіз у Тернопіль рецепти подолання неграмотності» (ІНТБ)

Про важливе. Олександр Авраменко(інтервю на ІНТБ) 

Новини ТТБ, обласне радіо, 28 лютого 2018 р.

Рецептами подолання функціональної неграмотності поділився з тернопільськими вчителями-філологами мовознавець, автор багатьох шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який переконаний, україномовна людина може бути сучасною і успішною.