17 травня 2018р. у приміщенні Галицького коледжу ім. В.Чорновола відбувся VІІІ Форум шкільних Євроклубів міста Тернополя. У заході, організованому Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу спільно з гімназією «Гармонія» за сприяння Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола, взяли участь 8 шкільних Євроклубів:

 1. Євроклуб ТСШ №3 "Eurobridge";
 2. Євроклуб Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка "Terra Libertas";
 3. Євроклуб ТСШ№29 «Дружба-Friendship»;
 4. Євроклуб ТЗОШ № 17 «Eurovita»;
 5. Євроклуб ТЗОШ №25 «Єврознай»;
 6. Євроклуб ТЗОШ №10 «Ми європейці»;
 7. Євроклуб ТЗОШ №4 «Дружба»;
 8. Євроклуб гімназії «Гармонія» «Разом до Європи».

         Оцінювали презентації: Галина Литвинюк – директор Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу; Тетяна Нюня – методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, Андрій Вівчар – методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.       

Тема цьогорічного форуму: «Україна – Європа: кроки назустріч у спільне майбутнє!». Завдання для євроклубів полягало у демонстрації презентації на європейську тематику. Різноманіття обраних для презентацій тем вражало своєю актуальністю: «Цінності об’єднаної Європи і українського суспільства: порівняльний аспект»; «Здоров’я дітей у Європі: формування, підтримка та розвиток», «Реформа школи. Про що мріють діти (за оповіданнями Я. Бжехви «Академія пана Клякси»); «Матеріальне чи ідеальне»; «Україна – дзеркало полікультурної Європи» (проект) .

         Господарі Форуму учні гімназії «Гармонія» підготували цікаву привітальну програму для учасників дійства. Євроклубівці змогли дізнатися безліч інтересних фактів про європейські держави, а також отримали смачні подарунки та позитивний настрій від яскравої концертної програми. 

Євроклуби учасники Форуму були нагороджені сертифікатами, грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради та подарунками.

Кращими у номінаціях було визнано:

 • у номінації «Здорова Європа» - Євроклуб ТСШ № 29 «Дружба-Friendship»;
 • у номінації «Креативна Європа» - Євроклуб Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка "Terra Libertas";
 • у номінації «Європа без кордонів» - Євроклуб гімназії «Гармонія» «Разом до Європи».