Відділення фізики та астрономії

Секція експериментальної фізики

(базова дисципліна – фізика)

ІІІ місце

1

Хомишин Олександра Андріївна

- учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи           I-III ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – фізика).

 

Відділення мовознавства

Секція німецької мови

(базова дисципліна – німецька мова)

І місце

2.

Турківська Вікторія Романівна

- учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов (базова дисципліна – німецька мова).

 

Відділення історії

Секція історії України

(базова дисципліна – історія України)

ІІ місце

3.

Коваленко

Роман Олександрович

- учень 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка Тернопільської області (базова дисципліна – історія України);

 

Відділення літературознавства,

фольклористики та мистецтвознавства

Секція літературної творчості

(базова дисципліна – українська мова та література)

ІІІ місце

4.

Касянчук

Надія Михайлівна

- учениця 10 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – українська мова та література);

 

Відділення екології та аграрних наук

Секція ветеринарії та зоотехнії

(базова дисципліна – біологія, хімія (за вибором)

ІІІ місце

5.

Покотило Соломія Олегівна

- учениця 11 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка (базова дисципліна – біологія);

 

 

 

 

Відділення хімії та біології

Секція біології людини

(базова дисципліна – хімія, біологія (за вибором)

І місце

6.

Авдєєв Богдан Олександрович

- учень 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка (базова дисципліна – біологія).

 

 

Секція медицини

(базова дисципліна – хімія, біологія, фізика (за вибором)

ІІ місце

7.

Стаханська Анастасія Олександрівна

- учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи     І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов (базова дисципліна – біологія).

 

 

Секція загальної біології

(базова дисципліна – хімія, біологія (за вибором)

ІІІ місце

8.

Касянчук

Надія

Михайлівна

- учениця 10 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – біологія);

 

 

Відділення технічних наук

Секція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій

(базова дисципліна – фізика, математика (за вибором)

8.

Волошин

Петро Зеновійович

- учень 10 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка (базова дисципліна – фізика);

 

Відділення комп’ютерних наук

Секція internet-технологій та WEB дизайну

(базова дисципліна – математика)

10.

Хом'як

Максим Сергійович

- учень 11 класу Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради (базова дисципліна – математика);

 

 

Секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту

(базова дисципліна – математика)

11.

Магега   Назар

Русланович

- учень 11 класу Тернопільського технічного ліцею (базова дисципліна – математика);

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секція англійської мови

(базова дисципліна – англійська мова)

12.

Форманюк Діана Володимирівна

- учениця 11 класу Тернопільської класичної гімназії (базова дисципліна – англійська мова);

 

 

Відділення історії

Відділення літературознавства,

фольклористики та мистецтвознавства

Секція мистецтвознавства

 

(базова дисципліна – українська мова та література)

13.

Панасюк Христина Миколаївна

- учениця 11 класу Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської області (базова дисципліна – українська мова та література);

 

 

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція журналістики

(базова дисципліна – українська мова та література)

 

14.

Маценко Олександр Тарасович

- учень 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – українська мова та література);

 

Відділення наук про Землю

Секція географії та ландшафтознавства

(базова дисципліна – географія)

 

15.

Лучишин

Аліна

Ігорівна

- учениця 11 класу Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області (базова дисципліна – географія);

 

Секція валеології

(базова дисципліна – хімія, біологія (за вибором)

 

16.

Чарківська

Марія Олена Юріївна

- учениця 11 класу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка (базова дисципліна – біологія);