У межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», враховуючи результати добровільної реєстрації учасників на офіційній сторінці Конкурсу, 9 творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми професійними надбаннями, педагогів закладів освіти міста Тернополя змагалися за почесне звання переможця І туру Конкурсу. Випробування для конкурсантів відбувались у номінаціях: «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво», «Хімія».

Цьогорічні змагання проводилися відповідно до оновленого Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року». Учасники демонстрували досконале володіння методикою викладання предмета, проводили уроки, презентували власні творчі досягнення. Конкурс професійної майстерності – це один з етапів вияву професійного росту вчителя. Участь - можливість заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитися власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання. Від усієї душі вітаємо переможців конкурсу «Учитель року – 2020»!

Номінація «Початкова освіта»:
Кипибіда Алла Василівна, вчитель Тернопільської загальноосвітньої школи  I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького.
Номінація «Образотворче мистецтво»:
Крих Роман Васильович, вчитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24.
Номінація «Хімія»:
Бугера Лариса Іванівна, вчитель Тернопільської загальноосвітньої школи  I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького.

Оргкомітет та журі І туру конкурсу висловлюють щиру подяку всім учасникам за творчий ентузіазм, незгасне бажання досягти вершин професійної майстерності.
Безперечно, приємно і важливо мати визнання колег, високопрофесійних спеціалістів, здатних об'єктивно оцінити твою роботу. Але якою високою не була б та оцінка, найвищий бал учителю можуть поставити тільки учні,
вихованці. 

Зональний тур в номінації "Зарубіжна література" завершився. Переможцем визнано Желізко Юлію, вчителя зарубіжної літератури ТЗОШ №24. Учасниця продемонструвала високу професійну підготовку, володіння інноваційними методами та технологіями, творчо та по-сучасному підійшла до виконання завдань. 

Мільйон призів не замінять посмішки дитини та вдячності батьків. Це сенс життя справжнього Учителя!