Конкурси

Конкурс малюнків «Осінь малює дивовижну казку»

Нехай неповторна осіння природа рідного краю зачаровує вас своєю красою і лягає на мистецькі полотна.

Детальна інформація у положенні конкурсу.

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс малюнків «Осінь малює дивовижну казку»

 

Загальні положення

1.1. Конкурс проводиться з метою підтримки талановитих дітей, стимулювання їх пізнавальної активності та творчих здібностей, виявлення в юних художників художніх здібностей та вміння відображати на мистецьких полотнах неповторну красу осінніх пейзажних мотивів, виховання естетичного сприйняття навколишнього світу, любові до рідного краю.

1.2. Організаторами конкурсу є управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, ГО «Євген Удін і Компанія», які визначають умови та порядок проведення конкурсу, дату, місце та порядок заохочення учасників і переможців.

1.3. Інформація про проведення конкурсу оприлюднюється на сайті ТКМЦНОІМ, блозі організаторів конкурсу, у соціальних мережах.

1.4. Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

Умови проведення конкурсу, підбиття підсумків та нагородження учасників і переможців

2.1. Конкурс проводиться з 05.10. 2022 до 31.10 2022 року.

2.2. У конкурсі беруть участь вихованці закладів дошкільної освіти, учні загальної середньої освіти, позашкільної освіти, студенти закладів професійно-технічної, вищої освіти, охочі любителі мистецтва, в т.ч. художники (без вікових обмежень) у 4-х вікових категоріях:

     – до 6 років;

     – 6 – 10 років;

     – 10 – 14 років;

     – 15 – 18 років і старші.

2.3.  Приймаються виключно оригінальні індивідуальні та колективні роботи, які вперше подаються до участі в конкурсі.

2.4. Номінації конкурсу: «Живопис», «Графіка», «Нестандартні техніки». Допускається виконання робіт із застосуванням однієї чи кількох технік; витинанок, колажів, картин із солоного тіста, валяння із шерсті тощо, які розкривають тему конкурсу.

2.5. Вимоги до мистецьких робіт

формат А-3 (для дошкільників, учнів 1-4 класів допускається формат А-4). Якщо робота виконана на ґрунтованому ДВП або полотні, може бути будь-який формат.

техніка виконання та матеріали на вибір учасника;

на зворотному боці конкурсної роботи необхідно надрукувати українською мовою:

прізвище, повне ім’я та по батькові автора чи колективу авторів,

назву роботи,

номінацію/техніку виконання,

дату народження,

клас, назву закладу, де навчається чи виховується автор,

ПІБ вчителя, контактний телефон учасника й учителя (керівника гуртка).

2.6. Критерії оцінювання:

оригінальність, креативність;

змістове наповнення та його відповідність тематиці конкурсу;

композиційна цілісність;

творче розкриття теми конкурсу;

індивідуальний авторський стиль;

художній рівень.

2.7. Журі конкурсу

Для оцінювання конкурсних робіт формується журі. До складу якого входять компетентні фахівці, представники громадських організацій тощо.

2.8. Визначення та відзначення переможців конкурсу

На кожному етапі визначаються переможці в різних вікових категоріях (гран-прі, І, ІІ, ІІІ місця, відзнаки в окремих підномінаціях).

2.9. Роботи, які не відповідають вимогам конкурсу або оформлені з порушеннями вимог, до участі в конкурсі не допускаються.

2.10. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами управління освіти і науки ТМР, ТКМЦНОІМ та подарунками від залучених спонсорів; всі учасники – дипломами за участь.

2.11. Журі конкурсу залишає за собою право встановлювати додаткові нагороди для учасників, роботи яких визнані оригінальними за окремими критеріями оцінювання.

2.12. Журі оцінює роботи, що надійшли на конкурс до 31.10.2022 року, визначає переможців.

2.13. Роботи  будуть виставлені на сайті ТКМЦНОІМ, у соціальних мережах. Інформаційне забезпечення здійснюється через канали засобів масової інформації шляхом поширення інформаційних листів про конкурс, через опублікування умов та інформаційних повідомлень про хід та підсумки конкурсу на веб-сайтах.

2.14. Роботи, надіслані на конкурс, не повертаються авторам.

Оргкомітет залишає за собою право використовувати мистецькі роботи для оформлення виставок, каталогів, поширення їх фото у соцмережах тощо.

2.15. Результати конкурсу оприлюднюються на офіційному сайті ТКМЦНОМ, блозі Федун Г.П.

Просимо звернути увагу, що малюнки необхідно принести до кінця робочого дня  31 жовтня 2022 року в управління освіти і науки ТМР

(бульв.Т.Шевченка, 1, каб.39, Федун Галині Павлівні).

Детальна інформація за тел. (0352) 25 48 90; 097 319 48 79 (Федун Г.П.).

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам