Конкурси

Онлайн-проєкт «Єдина Україна»

Розпочато набір учасників на третій потік онлайн-проєкту «Єдина Україна»

Проєкт «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України.

Під час онлайн-заходу на вас чекають тренінги та зустрічі з українськими істориками:

  • «Історія України: між правдою і міфами»
  • «Історична декомунізація»
  • «Російські міфи»

Також у рамках проєкту обговорюватиметься імідж України у світі сьогодні і як з ним працювати для нашого мирного завтра.

Онлайн-захід розпочнеться 17 жовтня 2022 року.  

Тривалість проєкту: 14 днів.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/39Mn2sb

Цільовою аудиторією заходу є населення країни, яке прагне усвідомити основні цінності існування української нації, підвищити власний рівень знань про  багатовікову  історію,  важливі  події  та  персоналії  українського державотворення.

Програма заходу містить лекційні заняття, тренінги, інші форми взаємодії та спрямована на формування української громадянської ідентичності в населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

Основними завданнями заходу є:

  • підвищити в учасників рівень знань про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення, державні символи України;
  • поінформувати населення про радянські міфи щодо становлення української нації;
  • реалізувати програму із практичних занять та гутірок, що формує українську громадянську ідентичність у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність);
  • провести онлайн-зустрічі з відомими людьми, які роблять вагомий внесок до формування української громадянської ідентичності у населення.

 

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам