Події

Розмовний клуб «Слово»

Розмовний клуб «Слово» – це дружна мовна спільнота тернополян та внутрішньо переміщених осіб, де цілеспрямовано формується сприйняття, що перемога української мови – це перемога України. Це майданчик  для вивчення літературної української мови та культури. Самобутній простір натхнення до прочитання найкращих видань української літератури.

 Разом ми творимо мовну картину сьогодення з домінуванням рідної української мови у побуті, діловій та науковій сферах.

На постійній основі у клубі працюють освітні волонтери – консультант Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Леся Гапон, вчителі та викладачі української мови із закладів загальної середньої та вищої освіти. З культурно-просвітницькими лекціями, майстерками, тренінгами, концертами долучаються працівники культури, діє група психологічної підтримки, вокальний колектив «Байрактар».

Клуб працює з березня 2022 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов № 5 для всіх охочих внутрішньо переміщених осіб уже протягом семи місяців.

Заняття проводяться очно двічі на тиждень – у вівторок та п’ятницю з 15.00 до 17.00 год. У неділю – на бажання учасників – відбуваються походи до театру, екскурсії в музеї, виїзні екскурсії тощо.

Клуб буде працювати стільки, скільки буде потрібно для нашої спільної перемоги!

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам