Події

Світлої пам’яті Олександра Васильовича Шестопалюка

Світлої пам’яті Олександра Васильовича Шестопалюка

З глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть українського педагога, академіка АН вищої освіти України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, ректора Вінницького державного педагогічного університету ім. Коцюбинського (2003-2014 р.р.) Олександра Васильовича Шестопалюка.

З глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть українського педагога, академіка АН вищої освіти України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України,  ректора Вінницького державного педагогічного університету ім. Коцюбинського (2003-2014 р.р.) Олександра Васильовича Шестопалюка.

Людини, яка була видатним фахівцем, науковцем і зразком самовідданого служіння освіті і науці. Олександр Васильович є автором і співавтором близько 60 навчально-методичних посібників, був  талановитим    керівником і педагогом, щирою людиною, користувався високим авторитетом і повагою. Неоціненним є його внесок у розвиток системи неперервної освіти Тернопільського комунального  методичного центру     науково-освітніх інновацій та моніторингу.

В серцях освітян назавжди залишиться світла пам’ять про нього.

Колектив Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу висловлює щирі співчуття рідним і близьким і покійного.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам