Конкурси

Всеукраїнський конкурс авторських програм для практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології в новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

Воєнні події, що відбуваються в Україні, є стресом для всіх учасників освітнього процесу. За таких умов істотно зростає роль психологічної служби в системі освіти щодо забезпечення своєчасного і систематичного надання психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу здобувачам освіти.

Першочерговим завданням психологічної служби є підвищення професійних компетентностей та розвиток творчого потенціалу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Запрошуємо практичних психологів та соціальних педагогів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі авторських програм  для практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології в новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Метою конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Детальна інформація про умови конкурсу в наказі МОН України від 20.09.2022 року № 845 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм  для практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології в новій школі» у номінації «Профілактичні програми» https://is.gd/CHPfH9

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам