Події

Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2023»

Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» відбудеться 17 – 19 травня 2023 року в онлайн-форматі.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета виставки – об’єднати заклади освіти в найскладніший для України час повномасштабної війни та продемонструвати їх потенціал, презентувати освітні й наукові інновації, проєкти щодо модернізації змісту освіти, ефективні технології професійного розвитку педагога, сучасні підходи, які сприяють вихованню громадянина-патріота, українця з демократичними поглядами й загальнолюдськими цінностями, способи психологічної допомоги, специфіку надання освітніх послуг дітям з особливими потребами в умовах сьогодення, застосування інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, особливості впровадження і розвитку STEM-освіти, кращий досвід науково-педагогічної праці, креативні форми й технології отримання знань в умовах швидкоплинних процесів глобалізації і інтеграції у світі.

Програмою виставки передбачено проведення в онлайн-форматі науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів тощо за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і громадськості. Після проведення заходів доповідачам видається відповідний Сертифікат.

Для закладів професійної (професійно-технічної), вищої та післядипломної освіти відбудеться рейтинговий виставковий конкурс.

Також буде проведено конкурс із тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними й бронзовими медалями.

Перелік тематичних номінацій:

 1. Інтеграція освіти та науки України у європейський простір: здобутки, проблеми, перспективи.
 2. Експериментальна математика в природничих науках і технологіях: від ідеї до прототипу.
 3. Виховання національної еліти – запорука майбутнього розвитку українського суспільства.
 4. Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами під час воєнного стану.
 5. Модель STEM-закладу освіти: стратегії, структура, напрями та форми діяльності.
 6. Збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу шляхом розвитку стресостійкості.
 7. Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес: сучасні рішення та перспективи розвитку.
 8. Траєкторія розвитку фахової компетентності педагога як змістовний інструмент безперервного навчання впродовж життя.
 9. Трансформація професійної освіти в умовах воєнного стану та перспективні напрями її оновлення для розбудови повоєнної економіки.
 10. Упровадження сучасних підходів до військово-фізичної підготовки здобувачів освіти.
 11. Формула «4К» в дії: технології формування навичок ХХІ століття.

Умови участі в конкурсі з тематичних номінацій

Для участі в конкурсі учасники виставки надсилають до 14.04.2023 року в електронному вигляді окремими файлами конкурсну роботу (.doc/.dox) й лист на участь у конкурсі за відповідним зразком Оргкомітету (pdf, jpg). Файли мають містити назву тематичної номінації та скорочену назву Учасника, наприклад, Модель STEM-закладу освіти_ДАНО. Лист і конкурсна робота надсилаються одним листом на адресу: konkursy.szo2023@gmail.com, тема листа – назва Учасника. Вимоги до текстового файлу: робота подається державною мовою, обсяг – до 20 сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5. Якщо робота має додатки, помістіть їх після тексту з заголовком «Додатки».

Уперше! Автори конкурсної роботи – переможці номінації удостоюються Сертифікату. Інформація про авторів подається в листі на участь у конкурсі (ПІБ повністю, посада, назва закладу освіти, але не більше 3 осіб).

Оцінка якості конкурсних робіт не підлягає оскарженню. Оргкомітет розглядатиме лише роботи, оформлені відповідно до вимог і подані в зазначений термін.

Інформація про переможців буде розміщена на офіційному сайті виставки в розділі «КОНКУРСИ» за покликанням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs

Нагороди переможцям конкурсів, дипломи, сертифікати будуть надіслані учасникам виставки на поштову адресу.

Інформацію щодо участі у виставці можна отримати в оргкомітеті: (067) 656-51-89, (067) 721-49-46, е-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net.

Офіційний сайт виставки http://www.vsosvita.com.ua/

 

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам