Події

День працівників освіти-2022

Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Напередодні професійного свята в Українському Домі «Перемога» в м. Тернополі відбулися урочисті заходи.

Привітали освітян Тернопільської громади міський голова Сергій Надал спільно з начальницею управління освіти і науки Ольгою Похиляк.

З нагоди свята більше 30-ти педагогів отримали подяки, цінні подарунки і відзнаки міського голови. Ще 21 нагороду здобули педагогічні колективи та керівники закладів освіти Тернопільської громади за дієвий патріотизм, самовіддану волонтерську діяльність, організацію злагодженої роботи на підтримку Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб.

Подякою керівника освітянського волонтерського штабу – начальника управління освіти і науки  Тернопільської міської ради Ольги Похиляк було відзначено колективи 11 закладів освіти міста за відданість справі збереження культурного спадку нації, високий моральний дух і активну просвітницьку роботу із внутрішньо переміщеними особами.

Окремо були нагороджені ті тернополяни, які активно допомагали внутрішньо переміщеним особам, пропагуючи українську мову та культуру через засоби музичного, театрального та телевізійного мистецтва.

Зі святом, дорогі освітяни! Велика вдячність за те, що в непрості буремні часи засіваєте дитячі душі мудрістю і добром; робити все необхідне, щоб наблизити найбажаніше свято – День Великої Перемоги!

 

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам