Конкурси

ІІІ міський конкурс малюнків «Зимовий Тернопіль»

Дорогі любителі мистецтва!

Запрошуємо вас взяти участь у ІІІ міському конкурсі малюнків “Зимовий Тернопіль”.

Нехай неповторна зимова краса рідного міста лягає на ваші полотна, приносить насолоду та гордість під мирним небом України.

Умови проведення

ІІІ міського конкурсу малюнків «Зимовий Тернопіль»

 

Організатори конкурсу

Організаторами І етапу конкурсу малюнків є заклади освіти, ІІ етапу – управління освіти і науки ТМР, ТКМЦНОІМ, ГО «Євген Удін і Компанія».

Мета та завдання конкурсу

Залучення дітей до активної мистецької діяльності, розвиток творчого потенціалу молодого покоління, виявлення та підтримка талановитих дітей, які у своїх роботах увіковічнюють неповторну красу та велич історичних об’єктів Тернополя, сприяють підвищенню його іміджу та утвердженню як європейського міста з багатою культурною спадщиною; вивчення  культурно-історичних цінностей м. Тернополя, популяризація дитячої творчості, виховання національно свідомих патріотів України; передача на мистецьких полотнах краси зимового міста, розвиток мистецького середовища Тернополя.

Умови проведення конкурсу, підбиття підсумків та нагородження учасників і переможців

Номінації конкурсу: «Живопис», «Графіка», «Нестандартні техніки».

Підтримується  виконання картин із солоного тіста, картин із шерсті, робіт, намальованих кавою, витинанок, колажів  тощо, які розкривають тему конкурсу.

І (шкільний) етап – термін проведення заклад визначає самостійно.

ІІ (міський) етап –для переможців І етапу – 31.01.2023 р.

Загальне керівництво організацією та проведенням конкурсу здійснює відповідний оргкомітет, який визначає умови та порядок проведення конкурсу, дату, місце та порядок заохочення учасників і переможців. Для оцінювання конкурсних робіт формується журі. До складу якого входять компетентні фахівці, представники громадських організацій тощо.

На кожному етапі визначаються переможці в різних вікових категоріях (гран-прі, І, ІІ, ІІІ місця, відзнаки в окремих підномінаціях).

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами управління освіти і науки ТМР, ТКМЦНОІМ та подарунками від залучених спонсорів.

Журі конкурсу залишає за собою право встановлювати додаткові нагороди для учасників, роботи яких визнані оригінальними за окремими критеріями оцінювання.

Роботи  будуть виставлені на сайті ТКМЦНОІМ, у соціальних мережах. Інформаційне забезпечення здійснюється через канали засобів масової інформації шляхом поширення інформаційних листів про конкурс, через опублікування умов та інформаційних повідомлень про хід та підсумки конкурсу на веб-сайтах.

Вимоги до учасників та робіт

Учасники конкурсу: вихованці закладів дошкільної освіти, учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, мистецьких закладів міста, студенти, педагоги, охочі любителі мистецтва, в т.ч. художники.

На конкурс подаються як індивідуальні, так і колективні творчі роботи із застосуванням однієї чи кількох технік.

Вимоги до малюнків:

  • формат А-3 (для учнів 1-4 класів допускається формат А-4).

Якщо робота виконана на  ґрунтованому ДВП або полотні, може бути будь-який формат.

  • техніка виконання на вибір учасника;
  • роботи мають відображати куточки зимового міста Тернополя;
  • на зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою (обов’язково розбірливо НАДРУКОВАНО): назву роботи, номінацію/техніку виконання, прізвище, повне ім’я та по батькові автора чи колективу авторів, їх число, місяць та рік народження, домашню адресу, назву закладу, де навчається чи виховується автор, ПІБ вчителя, контактний телефон учасника й учителя (керівника гуртка).

Критерії оцінювання:

  • оригінальність, креативність;
  • змістове наповнення та його відповідність тематиці конкурсу;
  • композиційна цілісність;
  • творче розкриття теми конкурсу;
  • індивідуальний авторський стиль;
  • художній рівень.

Роботи, які не відповідають вимогам конкурсу або оформлені з порушеннями вимог, до участі в конкурсі не допускаються.

Роботи, надіслані на конкурс, не повертаються авторам.

Оргкомітет залишає за собою право використовувати мистецькі роботи для оформлення виставок, каталогів, поширення їх фото у соцмережах тощо.

Просимо звернути увагу, що малюнки необхідно принести до кінця робочого дня  31 січня 2023 року в ТКМЦНОІМ (46001, м.Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 1, каб.39, Федун Галині Павлівні)для подальшого їх розміщення в мережі Інтернет та оформлення виставки.

Якщо учасники проживають за межами міста Тернополя, то можуть надіслати малюнки поштою за вказаною вище адресою).

Детальна інформація за тел. (0352) 25 48 90; 097 319 48 79 (Федун Галина Павлівна).

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам