Держстандарт

Типові програми підвищення кваліфікації для керівників та вчителів НУШ

Міністерством освіти і науки затверджені Типові програми підвищення кваліфікації вчителів та керівників шкіл, які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти.

Метою підвищення кваліфікації є професійний розвиток педагогів, удосконалення раніше набутих та набуття нових компетентностей.

Напрямами підвищення кваліфікації визначено розвиток загальних та професійних компетентностей.

Підвищення кваліфікації педагогів може відбуватись в очній, віддаленій або очно-дистанційній формі.

Розробники зазначають, що актуальність програм полягає в необхідності підготовки педагогів, готових працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти в контексті вимог Нової української школи.

Програма для вчителів розрахована на 150 годин, або 5 кредитів ЄКТС і має реалізовуватись через інваріантний і варіативний складники.

Програма для директорів складається з 14 модулів, де кожен модуль передбачає теоретичну та практичну складові та самостійну роботу слухачів. 

«Про затвердження типової програми підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти, які впроваджують новий державний стандарт базової середньої освіти»(Наказ МОН України №904 від 12.10.2022)

https://is.gd/yqsg7Q

Про затвердження типової програми підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти, які впроваджують новий державний стандарт базової середньої освіти»(Наказ МОН України №905 від 12.10.2022)

https://is.gd/YqBWUK

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам