Події

Офіційний візит у Тернопіль представниці Міністерства у справах ветеранів України

11 травня 2023 року у м.Тернополі з офіційним візитом перебувала Вікторія Миколаївна Косенко, головний спеціаліст відділу з питань формування громадянської ідентичності Департаменту громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Міністерства у справах ветеранів України.

Косенко В. М. вивчала досвід організації освітнього процесу у Міжшкільному ресурсному центрі (МРЦ) м. Тернополя з метою створення аналогічних центрів в містах обласного значення України для військово-патріотичного виховання, формування громадянських компетентностей здобувачів освіти; для підготовки вчителів предмета «Захист України» з числа військових, які мають бойовий досвід і фахову військову підготовку або педагогічну освіту та бажають працювати у освітніх закладах.

Косенко В. М., вивчаючи досвід  Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, запропонувала співпрацю з підготовки відповідних спеціалістів, зокрема, підготувати для керівників Міжшкільних ресурсних центрів України, учасників пілотного проєкту, програми відповідних курсів і провести їх на базі ТКМЦНОІМ і МРЦ Тернополя.

 

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам