#T'mistechkо

«Особливості організації освітнього процесу згідно Державного стандарту базової середньої освіти в умовах реалізації концепції НУШ»  

Основні засади Нової української школи передбачають формування учнів компетентними, критично мислячими, творчими та самостійними особистостями. У контексті навчання іншомовного спілкування це означає, що учні мають розвивати комунікативні компетенції, тобто здатність використовувати іноземну мову для розуміння, висловлення своїх думок і ідей, обговорення проблем та взаємодії з іншими людьми. Саме цьому був присвячений семінар “Особливості організації освітнього процесу згідно Державного стандарту базової середньої освіти в умовах реалізації концепції НУШ”, який пройшов у рамках X Трансфер-містечка інноваційних можливостей.

Консультант ТКМЦНОІМ Оксана Турчин ознайомила присутніх на заході з аджендою та наголосила на особливостях ключових аспектів  організації освітнього процесу. Методист міжнародного освітнього центру Dinternal Education Світлана Малетич знайомила учителів з особливостями навчання іншомовного спілкування учнів 5-9 класів в контексті засад НУШ та навчальними матеріалами, які стануть у нагоді учителям англійської мови, що максимально орієнтують на практичний результат, розвиток мовної компетенції та інтеграцію мовного та культурного вимірів. Методист Dinternal Education, тренер курсів PROTEACH Генадій Білоус нагадав учителям про суть модельних навчальних програм і Загальноєвропейські Рекомендації з мовної освіти (CEFR) та як вони пов’язані із сучасними освітніми реформами. Учителі мали нагоду попрактикуватись у визначенні типів оцінювання, працюючи інтерактивно на платформі go.mywebinar, та встановленні очікуваних результатів навчання.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам