Події

ОСВІТНІ СЕРІАЛИ ВЕБ-ПОРТАЛУ ЦИФРОВОЇ ОСВІТИ «ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА»

Відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.2019 № 856 та з метою надання вільного доступу громадянам до навчання цифрової грамотності Міністерство цифрової трансформації здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта».

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія. Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці.

Також на Дія. Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим.

Можливий перелік активностей для інформаційної кампанії, на вибір:

– проведення заходів з ознайомлення громадян, включно з внутрішньо переміщеними особами, з Дія. Освіта https://osvita.diia.gov.ua/, зокрема з освітніми серіалами, які дозволяють зробити перший крок до нової професії;

– розміщення на вебсайтах, доступних інформаційних платформах і в соціальних мережах інформації та посилання на сайт Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua/) або ж на конкретні освітні матеріали, розміщені на ньому. Детальну інформацію щодо комунікаційних повідомлень можна отримати за посиланням (https://cutt.ly/XwrI797a);

– інформаційна підтримка освітніх продуктів Дія.Освіта серед публічних сторінок у соціальних мережах, у яких це може бути релевантно; ознайомлення структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ й організацій з інформацією щодо можливостей Дія.Освіта.

Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:

  1. Освітні продукти для ВПО: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds.
  2. Освітні продукти для держслужбовців: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-civil-servants.
  3. Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам