З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти проведено ХІIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації від 30.01.2023 року «Про підсумки обласного етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»
дипломами І ступеня нагороджені:
дипломами ІІ ступеня нагороджені:
Вітаємо переможців обласного етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учнів закладів Тернопільської міської територіальної громади! Зичимо всім перемоги в заключному етапі конкурсу!
Нехай звучить українська мова над мирним небом рідної України!
© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ