Підручники

Підручник інтегрованого курсу «Мистецтво» 7 клас.

Міністерство освіти і науки України восени 2023 року надало гриф «Рекомендовано» 11-ти модельним навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти.

Зокрема, рекомендацію отримали і матеріали інтегрованого курсу «Мистецтво. 7-9 класи». Серед авторів цього курсу є і наша колега, директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» Кізілова Галина Олександрівна, вчитель образотворчого мистецтва, заслужений вчитель України, учитель-методист.

До затвердженої модельної програми, Галиною Олександрівною у співавторстві з вчителем мистецтва Старокостянтинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 8 Хмельницької області Ларисою Гринишин, створено підручник «Мистецтво» для 7-х класів, на який також отримано гриф МОН України.

Хочеться відзначити, що створення даного підручника стало можливим завдяки співпраці з Тернопільським видавництвом «Астон», яке протягом багатьох років продовжує працювати над створенням якісних освітніх матеріалів та сприяти розвитку освіти в Україні.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам