Події

Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

У м. Тернополі підбили підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми», який проводився з метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізації інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Завдання конкурсу:

  • створення освітнього простору, який об’єднує працівників психологічної служби для акумуляції сучасних інноваційних педагогічних технологій, обміну досвідом;
  • пошук та підтримка творчих працівників психологічної служби, сприяння впровадженню їх методичних інновацій;
  • удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення;
  • узагальнення досвіду практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти щодо розробки та реалізації авторських програм; оновлення та поповнення інформаційної бази професійного інструментарію фахівців психологічної служби у системі освіти України.

На конкурс було подано авторські програми з різних напрямів профілактичної роботи. Їх аналіз свідчить про творчий підхід учасників до організації роботи з дітьми, актуальність тем, різноманітність вибору форм, методів, напрямів роботи, партнерство та співробітництво у досягненні результатів.

За рішенням журі конкурсу:

  • 1 місце – «Програма профілактики насилля та конфліктів в учнівському колективі «Місія «Класний клас» (Гусак Алла Василівна, практичний психолог ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого);
  • 2 місце – Профілактична програма соціально-комунікативних занять з елементами тренінгу «Згуртуймо наш клас!» (Гавришко Ірина Олександрівна, практичний психолог Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка);
  • 3 місце – Профілактична програма стабілізації психоемоційного стану молодших школярів під час війни «Зцілююче мистецтво» (Космина Наталія Василівна, практичний психолог Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети).

Усі переможці міського етапу конкурсу будуть нагороджені грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради та грошовими преміями відповідно до Програми розвитку освіти Тернополя та Положення про преміювання учнів та педагогічних працівників.

Вітаємо переможців і зичимо їм перемоги на наступних етапах конкурсу!!!

Наказ УОН ТМР від 25.11.2022 №372 “Про підведення підсумків І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм  практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації профілактичні програми”.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам