Конкурси

Підсумки IV міського конкурсу малюнків «Зимовий Тернопіль»

Вітаємо переможців та учасників IV (міського) конкурсу «Зимовий Тернопіль».

Організаторами конкурсу є управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, ГО «Євген Удін і Компанія».

У конкурсі взяло участь більше 500 учасників – вихованці закладів дошкільної, позашкільної освіти, учні ЗЗСО та студенти коледжів, художніх студій, гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, батьки здобувачів освіти не лише з м.Тернополя, а також інших населених пунктів України,  Польщі. У конкурсі представлено роботи дітей, які належать до категорії внутрішньо переміщених осіб та дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники змагалися в різних вікових категоріях. Згідно з умовами, конкурс проходив у таких номінаціях: «Живопис», «Графіка», «Нестандартні техніки», «Змішані техніки», «Художня фотографія». У номінації «Нестандартні техніки» учасники представили роботи, виконані в різних техніках: валяння з шерсті, живопис з використанням акрилу та гіпсу, пастелі, воскових олівців, кухонної солі, вати, розпис на склі, малювання пластиліном, кавою, а також витинанки з паперу, об’ємні композиції тощо.

Компетентне журі відзначило вдале відображення теми конкурсу, високий рівень майстерності та креативності здобувачів освіти, різноманіття представлених технік та стилів, оригінальний творчий задум та індивідуальний авторський  стиль.

Щиро дякуємо всім учасникам. Продовжуйте малювати! Віримо у ваш талант та вболіваємо за кожного! Бажаємо натхнення, творчого запалу та нестримної фантазії! Не бійтеся експериментувати та використовувати різні техніки малювання. Найголовніше – отримуйте задоволення від творчого процесу!

ТВОРІМО МИСТЕЦЬКУ ІСТОРІЮ РІДНОГО МІСТА РАЗОМ!

Підсумки конкурсу за посиланням http://surl.li/raxpj

Відео робіт переможців https://youtu.be/nEaUqu6EZtY

 

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам