Конкурси

Про підсумки обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичної роботи в закладах освіти і серед учнівської та студентської молоді, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України, проходив обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»

Серед переможців – здобувачі освіти м.Тернополя.

Грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді нагороджені:

  • учасники гуртка «Фото-Астро-Гурт-Ок» КЗ ТМР «Станція юних техніків» за світлину «З вірою у Перемогу»  (керівник – Андрій Чубатий):
  • колектив фотогуртка «Світло і тінь» Галицького фахового коледжу

ім. В’ячеслава Чорновола за світлину «Зустріньмо День Соборності з вірою у щасливе майбутнє України» (керівник – Роман Гандзій).

Подяка за участь оголошена:

  • представникам шкільного учнівського парламенту Тернопільського НВК

«Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»  (керівник – Олександр Староста, педагог-організатор);

  • Любові Вовчак, здобувачці освіти ДПТНЗ «Тернопільське вище

професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (керівник – Марія Чашка);

  • учням 5-В класу ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради (керівник – Ірина Павловська, вчитель англійської мови, класний керівник);
  • учнівському та педагогічному колективам ТАЛУГ ім. Івана Франка;
  • здобувачам освіти гуртка «Креатив» ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 імені Дмитра Заплітного (керівник – Людмила Герасимчук, вчитель мистецтва, керівник гуртка).

Зичимо переможцям та учасникам фотовиставки творчого натхнення та нових успіхів! Не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте творити, ділитися своїм баченням світу з іншими, адже ваші фотографії – це свідчення єднання українського народу, його краси та сили.

Нехай кожна фоторобота й надалі змушує людей щиро висловлювати свої емоції, задуматися над важливими темами та відчути гордість за свою країну.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам