Події

Психологічна допомога у період війни

У рамках проєкту «ЮНІСЕФ – дитячі точки «Спільно»», що реалізовується програмою «Громада для сім’ї» БО «Українська освітня платформа» у співпраці з Дитячим фондом ООН UNICEF в Україні, у ТЛ № 21-СМШ  ім. Ігоря Герети і ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 розгорнуто стаціонарну  Дитячу точку «Спільно», де проводяться заняття з неформальної освіти та спілкування дітей, надання їм соціально-психологічної допомоги; навчають, як  правильно діяти в надзвичайних ситуаціях (заняття зі школярами з мінної безпеки тощо).

У рамках проєкту 250 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та таких, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали до початку навчального року рюкзаки з канцелярським приладдям.

На базі ТЛ № 21-СМШ  ім. Ігоря Герети  реалізується також спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер» «ПОРУЧ» – групи психологічної підтримки для підлітків, батьків та освітян, чиє звичне життя зламала війна.

Тренери проєкту – психолог Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Несмашна та психолог школи Наталя Космина проводять цікаві та змістовні заходи зі школярами, здійснюють соціально-психологічний супровід дітей та дорослих з числа учасників освітнього процесу закладу та  внутрішньо переміщених осіб. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам