Конкурси

«Тернопіль. Освіта. Педагог» (ТОП)

У м. Тернополі провели ІІ етап І міського конкурсу «Тернопіль. Освіта. Педагог» (ТОП) відповідно до Положення, затвердженого рішенням сесії Тернопільської міської ради від 16.05.2022 № 8/п15/07.

Організатори: Тернопільська міська рада, управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу (ТКМЦНОІМ).

Мета конкурсу: виявлення і підтримка високопрофесійних педагогічних працівників, добре обізнаних в інноваціях та шляхах реалізації реформи Нової української школи, пошук креативних лідерів НУШ, підвищення їх професійної майстерності, підняття престижності професії педагога.

Завдання конкурсу:

  • привернути увагу громадськості, органів влади до проблем освіти;
  • сприяти піднесенню ролі педагогічних працівників у суспільстві, підвищенню інтересу та престижності до педагогічних професій;
  • стимулювати до вдосконалення фахової майстерності педагогів, сприяти творчим педагогічним пошукам, розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників;
  • забезпечити незалежну експертну оцінку педагогічної діяльності учасників конкурсу;
  • пошук кадрового резерву керівників сучасного закладу освіти.

Перший етап передбачав написання есе (до 100 слів), яке розкриває педагогічного працівника як творчу особистість, його індивідуальність, професійну майстерність, інноваційність та актуальність досвіду роботи, оригінальність педагогічних ідей, громадянську позицію, духовно-моральні цінності тощо. Есе організатори перевіряли на наявність плагіату.

 Із 184 зареєстрованих учасників до наступного туру пройшли 59 педагогів. Відкритим голосуванням членів журі було обрано 25 учасників очного 2-го етапу конкурсу «ТОП».

У 2-му етапі конкурсу півфіналісти, об’єднані у групи відповідно до цінностей, які вони визначили найважливішими для себе на сучасному етапі та слугують орієнтирами Нової української школи, презентували шляхи вирішення проблем сучасної освіти, співзвучних з цінністю, яку вони обрали.

Компетентне журі визначило фіналістів конкурсу, який відбудеться у травні 2023 року.

 

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам