Події

Участь учнів м.Тернополя в Міжнародній Благодійній програмі «KIDS and ART for UKRAINE» («Діти та мистецтво для України»)

Учні м.Тернополя у 2023 році взяли участь у Міжнародній Благодійній програмі «KIDS and ART for UKRAINE» («Діти та мистецтво для України»). Це доброчинний проєкт, спрямований на підтримку України за 3 напрямами: освітній, гуманітарний та медичний.

Програму проводить Британський благодійний фонд Sinsere Edukation and Cultural Development («Щира освіта та культурний розвиток») за підтримки працівників Європейського Банку Реконструкції і Розвитку у рамках програми «Громадська ініціатива». Координаційну підтримку надавала Любов Горват, голова правління Міжнародної освітньо-культурної Асоціації (м.Київ).

Діти Тернополя малювали картини, які демонструвалися в Європейському Банку Реконструкції і Розвитку в Лондоні, у Британському парламенті у Палаті громад, а також у Президентському палаці в Тірані (Албанія) тощо.

Донати, отримані за картини, спрямовані на розвиток мистецтва в Україні.

Щиро дякуємо талановитим учням м.Тернополя, учасникам благодійної програми, творчі роботи яких відзначалися нестандартним творчим задумом, креативним мистецьким баченням, змістовим наповненням та індивідуальним авторським  стилем; несуть у собі віру в мирне, квітуче майбутнє України:

– Литвинюк Поліні, учениці 3 класу Тернопільської початкової школи №1 (керівник гуртка образотворчого мистецтва Шандрук В.І.);

– Галушці Руслану, Кривоніс Дарині, Колтко Каріні, Кулик Анастасії, Луців Емілії, учням Тернопільського ліцею №21-спеціалізованої мистецької школи ім.І.Герети (вчителі образотворчого мистецтва: Журавель Н.П., Хом’як У.І.).

У 2024 році освітні заклади за участь у програмі отримали благодійну допомогу – необхідне комп’ютерне обладнання, зокрема:

  • Тернопільська початкова школа №1 – професійний ноутбук (1 лютого 2024р.);
  • Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа ім. Ігоря Герети –  вісім графічних планшетів і спеціальні рукавички до них (30 січня 2024 р.)

Щиро дякуємо організаторам, координаторам за благодійну допомогу закладам освіти м.Тернополя, підтримку та співпрацю; учителям та керівникам закладів освіти, які продовжують освіту та розвиток дітей в умовах воєнного стану.

Талановиті тернопільські школярі, зичимо вам нових творчих успіхів, натхнення до творчості, оптимізму, бажання творити, пізнавати світ у свій його красі та відтворювати його на мистецьких полотнах.

Бажаємо, щоб на ваших картинах було лише мирне небо, радість, спокій та добро!

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам