ЛРД та ЛЗ

VII Альтернативно-інклюзивна олімпіада «Ми – чемпіони»

19 грудня 2023 року у м.Тернополі на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» за сприяння Тернопільської міської ради, управління освіти і науки ТМР,  Лабораторії розвитку дитини та лідерських здібностей (ЛРДЛЗ) Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, ГО «Спеціальна Олімпіада України» для дітей з особливими освітніми потребами проведено VII Альтернативно-інклюзивну олімпіаду «Ми – чемпіони», заснована к.ф.н. Миколою Николиним.  

Метою олімпіади було створення безпечного та сприятливого середовища, у якому кожна дитина зможе проявити свої здібності; стимулювання активної участі дітей у різних випробуваннях, їх соціалізація; сприяння розумінню та поваги до школярів як до рівноправних членів суспільства; розвиток самооцінки та впевненості у власних силах, розширення перспектив і можливостей для розвитку талантів і потенціалу дітей з особливими освітніми потребами; підтримка інклюзивної освіти.

Разом із фахівцями ІРЦ діти взяли участь у психологічній вікторині, виконували завдання для розвитку пам’яті, уваги, мислення, слухового сприйняття, уяви; розв’язували нестандартні математичні завдання на зимову тематику; інсценізували казку «Рукавичка», демонстрували інтонаційну виразність мовлення; брали участь у спортивних естафетах та рухливих іграх тощо.

Усі діти отримали сертифікати та дипломи учасників VІІ альтернативно-інклюзивної олімпіади та подарунки від ГО «Спеціальна Олімпіада України».

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам