Події

Виїзний семінар вчителів трудового навчання і «Технологій»

У стресових умовах сьогодення  вчителям важливо приділяти час і увагу піклуванню про своє психічне та фізичне здоров’я. Психологи радять  активний відпочинок, заняття спортом, позитивні емоції, планування та набуття нових знань та навичок. З цією метою був організований виїзний семінар для вчителів трудового навчання та «Технологій» за маршрутом Тернопіль – Рогатин – Іза – Хуст – Вилятино – Тернопіль.

Учасники семінару відвідали село Іза на Закарпатті, де стали учасниками майстер-класу з виготовлення кошиків із лози; побували в ОСГ «Бараново» –автентичній сироварні із власною еко-фермою, де ознайомились із технологією приготування крафтових сирів та іншої продукції з козячого та овечого молока. Екскурсія музеєм народних ремесел та виробництва Закарпаття дозволила ознайомитись із різними старовинними технологіями та народним одягом. У селі Вигода  педагоги оглянули унікальну вузькоколійну залізницю, по якій курсує «Карпатський трамвайчик».

Прогулянки  по осінньому лісу, неймовірна краса карпатських краєвидів  із підйомника у с. Міжгір’я, свіже гірське повітря та термальні мінеральні води Велятино сприяли покращенню фізичного здоров’я та уникненню емоційного вигорання вчителів трудового навчання та «Технологій».

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам