Конкурси

Виставка мистецьких робіт «Стежинами «Кобзаря»

В Українському домі «Перемога» відкрилася виставка мистецьких робіт «Стежинами «Кобзаря», присвячена 210-ій річниці від дня народження Т.Шевченка. На  ній представлені роботи учнів закладів освіти Тернополя, переможців VІІІ Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».                                                                                                                                 

Відвідувачі мали унікальну можливість зануритися у світ геніальних творів Т.Шевченка не лише крізь призму поезії, а через багату палітру художніх образів.

Тарас Шевченко – це не просто поет, художник,  це символ України, її болю і її надії. Його твори пронизані щирою любов’ю до рідного краю, до свого народу, до його свободи.

Кожна робота – це не просто ілюстрація до творів Шевченка. Це свідчення того, що його спадщина й досі жива, що його ідеї й думки знаходять відгук у серцях нових поколінь українців.

Кожен малюнок – особисте бачення, особисте прочитання Шевченкових рядків. У цих роботах ми бачимо красу української природи, трагізм історичних подій, велич людського духу та незгасну віру в щасливе майбутнє.

Приємно, що виставка стала місцем єднання людей, які цінують українське мистецтво та культуру.

Нехай дитячі роботи надихають кожного відвідувача на творчість, на роздуми, на щиру любов до України та її багатовікової історії.

А юним художникам зичимо, щоб їхні роботи й надалі вражали глядачів глибиною думки, майстерністю виконання, неповторним авторським стилем.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам