Події

“З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ”

Учні школи №5 міста Тернопіль зібрали 40 000 гривень на підтримку Збройних Сил України!

Вже шостий рік поспіль юні художники школи № 5 міста Тернопіль під керівництвом учительки німецької мови Ольги Мариніної створюють оригінальний календар німецькою мовою. У такий спосіб учні поєднують творчі таланти з вивченням іноземної мови. Над темою та ідеєю кожного випуску  учні працюють самі, підбираючи необхідний лейтмотив до сторінок календаря.

“З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ”  –  тема цьогорічного випуску. Учні перенесли на папір власні біль, переживання та віру в українську перемогу. У своїх малюнках школярі зобразили гордість за захисників та простих незламних українців, які своїм героїзмом захоплюють увесь світ.

Через війну, яка триває в нашій країні, творча команда вирішила використати проєкт для збору коштів на підтримку Збройних Сил та зробити свій внесок у перемогу України. Було продано 200 примірників, з яких вдалося виручити 40 000 гривень. Дану суму перераховано у “Фонд Сергія Притули”.

Календар  “З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ” (видавництво “Підручники і посібники”), є чудовим прикладом того, що навіть дитячі зусилля можуть підтримати нашу країну у боротьбі з агресором.

© 2015-2021 ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

Написати нам